PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1087}

Człowiek słoń

The Elephant Man
7,9 51 095
ocen
7,9 10 1 51095
7,8 24
oceny krytyków
Człowiek słoń
powrót do forum filmu Człowiek słoń

Film ten bardzo mi się podobał. Ile dałem... Jak dla mnie 10/10! Film jest perfekcyjnie
zrobiony. I muzyka i scenariusz, ogólnie cały film. Nie przeszkadzało mi nawet, że ten film
jest czarno-biały (a raczej jestem wybredny). Wielbię Davida Lyncha! Według mnie to jego
najlepszy film.

ocenił(a) film na 10
JohnyDepp_filmweb

Też jestem zdania, że to jest najlepsza produkcja Lyncha. Ten reżyser wprost uwielbia tworzyć filmy bardzo zawiłe i surrealistyczne a w tym przypadku mamy prostą historię ale za to jaką :) Chwytającą za serce i powodującą wzruszenie :) Ta opowieść zostaje na zawsze w pamięci :)
To też jest mój ulubiony film ale czy jest on najlepszą produkcją w historii kinematografii? To już raczej kwestia subiektywnego odbioru. Od jednej koleżanki słyszałem, że Avatar to według niej najlepszy film jaki oglądała. Niby o gustach się nie dyskutuje.
Według pewnych krytyków to Obywatel Kane jest najlepszym filmem w historii. Według innych Przeminęło z wiatrem. Jeszcze inni wychwalają pod niebiosa Skazanego na Shawshank. Tak jak widzisz tyle jest ludzi ile opinii.
Dla mnie człowiek słoń jest na pewno jednym z najlepszych filmów :)

ocenił(a) film na 10
JohnyDepp_filmweb

Stuprocentowo się zgadzam! To też jest mój nr 1. Widziałam w moim długim życiu kilka tysięcy filmów, ale żaden, absolutnie żaden nie poruszył mnie tak, jak ten (no, może jeszcze 'The Shout' ;)

ocenił(a) film na 10
miriam_86

Wczoraj oglądnałęm ten film i co tu dużo mówić trafił we mnie w 100%. Arcydzieło. Z początku się nieco zdziwiłem że czarno-biały bo to w końcu był już 1980rok. Ale w niczym mi to nie przeszkadzało. Według to i nawet lepiej :) Nie jestem pewien czy to jest akurat najlepszy film jaki obejrzałem ,ale napewno jeden z najlepszych. To dopiero mój pierwszy film D.Lynch'a jaki obejrzałem. Mam w planach obejrzeć inne jego "dzieła" w niedalekiej przyszłości. Film polecam bardzo gorąco wszystkim co go jeszcze nie widzieli.

JohnyDepp_filmweb

Jeśli to film Davida Lyncha, to na pewno obejrzę! I do tego gra Anthony Hopkins! Przyznam, że jakoś nie interesowałem się wcześniej tą pozycją, ale teraz na pewno obejrzę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones