PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=748302}

Człowiek-scyzoryk

Swiss Army Man
6,8 38 916
ocen
6,8 10 1 38916
6,9 27
ocen krytyków
Człowiek scyzoryk
powrót do forum filmu Człowiek-scyzoryk

4/10

ocenił(a) film na 4

Dziwny film. Z jednej strony ma świetne momenty z drugiej niezbyt sensowne. Czasem komedia (czasem bardzo niskich lotów) a czasem porusza bardzo ważne sprawy w poruszający sposób. Jest miejscami surrealistyczny, daje dużo miejsca do interpretacji a ja osobiście czekałem na koniec abym mógł sobie to wszystko jakoś sensownie poukładać w głowie. Miałem już nawet dwa wytłumaczenia dlaczego się to tak dzieję w tym filmie. Zakończenie jednak nie dało odpowiedzi potwierdzającej moje przypuszczenia (a przynajmniej nie w całości). Może gdyby ten film nie był tak szaleńczą jazdą bez trzymanki lub chociaż zakończenie było bardziej jednoznaczne to odniósłby większy sukces. Ja też ze swej strony miałbym trudność aby go komuś polecić.

Czy warto zobaczyć na małym ekranie - nie polecam nie odradzam, film jest specyficzny i na pewno wiele w jego odbiorze zależy od nastroju w chwili seansu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones