PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563790}

Czas bohaterów

Age of Heroes
5,4 5 331
ocen
5,4 10 1 5331
Czas bohaterów
powrót do forum filmu Czas bohaterów

Polecam dla wielbicieli klimatów mrozu i chłodu. Niestety koncowka jest jak by "urwana" - pozostawia niesmak i chec na wiecej - troche zmarnowany potencjal na film, ale i tak polecam bo swietnie sie ogladalo :)

ocenił(a) film na 6
tix666

Mi też się mimo tych wielu durnot i nieścisłości podobał, chciałem wystawić 8/10, ale przez tą fatalną, z dupy wziętą końcówkę, która nawet nie wyjaśnia co się stało z Seanem Beanem i Maciem wystawiam 7/10, gdyby były minusiki, to byłoby niestety 7-/10, bo końcówka naprawdę popsuła mi końcowy odbiór filmu.

PS w ostatnim pojedynku.... jak do jasnej cholery można było przegrać? Oddział commando, wielcy twardziele, oddział specjalny, wyszkolony na przeróżne sytuacje, głównie z ukrycia, więc powinni myśleć taktycznie... Na środku farmy stoi grupka niemców, wszyscy w skupisku o średnicy powiedzmy 10-15 m... Brytole byli raz, że w lesie ukryci i mieli podgląd na sytuacje, dwa że w domkach, gdzie jest schronienie... 20 niemców vs 10 brytoli i ci tytułowi "Bohaterzy" to przegrali... Jak, kurde... wystarczyło machnąć kilka granatów i z niemców by został gulasz. A jeszcze dosłownie 20-30 minut wcześniej ~4 brytoli rozwaliło całą stację pełną niemców, a tu nagle nei potrafią sobie poradzić całą paczką z mniejszą ekipą... no ludzie... Końcówka zdecydowanie była pisana na kolanie, byle skończyć film :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones