PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563790}

Czas bohaterów

Age of Heroes
5,4 5 331
ocen
5,4 10 1 5331
Czas bohaterów
powrót do forum filmu Czas bohaterów

iza miko, sean bean....

ocenił(a) film na 6

No cóż Polka grającą dłużej niż 2 sekundy w hollywoodzkiej produkcji..I watek wojenny mogą nasuwać proste stwierdzenie to będzie dobry film dla kinomaniakow gatunku.
Czasem ma się dzień kiedy chce się obejrzeć coś mocnego, nie miałkiego- ja tez taki miałem no i stało się obejrzałem...
Film może nie jest porywający,fabula może nie za bardzo zwarta, może braki są w efektach specjalnych, może historia jest prosta...ale film jest naprawdę dobry,(nie mowie ze jest/albo będzie to klasyka gatunku)na pewno warto obejrzeć i samemu się przekonać.
ja daje mocne 6/10

ocenił(a) film na 6
byk1

nie zauważyłam tu Polki grającej dluzej niz 2 sek w hollywoodzkiej produkcji ;)

ocenił(a) film na 6
Izabelllinda

trudno nie zauważyć skoro jest jedna z głównych aktorek i występuje prawie w całej drugiej polowe filmu...:)))))P

ocenił(a) film na 6
byk1

to fakt- trudno tu kogokolwiek zauważyć w hollywodzkiej produkcji.. ba! ja nie widziałam tu żadnego aktora w takiej produkcji ;)
bo to produkcja z Europy ;) a dokładniej z Wielkiej Brytanii ;) pisze to w opisie filmu ;) co prawda trza mi było napisać wprost a nie poslugiwac się ironia ale nie mogłam sie powstrzymać ;p

ocenił(a) film na 6
Izabelllinda

heheh ......nie taka znowu ironia, niewiele aktorów/aktorek można zobaczyć na ekranach kin hollywoodzkich,co innego w produkcjach europejskich bo tu "naszych" jakoś nie wycinają..i czasem zdarza się zobaczyć naprawdę dobra grę aktorska..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones