PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563790}

Czas bohaterów

Age of Heroes
5,4 5 331
ocen
5,4 10 1 5331
Czas bohaterów
powrót do forum filmu Czas bohaterów

Bardzo fajny film,coś na wzór "Parszywej 12".Faktem też jest bezsensowne zakończenie co
nie oznacza,że film jest zły.w mojej ocenie 6/10

ocenił(a) film na 8
kudlaty111111

Moim zdaniem ogólna ocena także jest zaniżona. Film jest dobry choć nie powiela wielu amerykańskich schematów filmów wojennych - a w zasadzie właśnie dlatego jest od nich lepszy. Pewne niedopowiedzenia w końcówce raczej rozbudzają wyobraźnię więc uważam je na plus.

kudlaty111111

Film bardzo mi się podobał, daje 7/10 Bean co prawda ginie ale nie jest to jednoznacznie pokazane więc równie dobrze może cudem przeżyć. Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczona bo inne produkcje z tym aktorem są bardzo słabe, no może z wyjątkiem " nikomu ani słowa".

Iwona605

He he, Sean Bean ginie w każdym filmie
http://www.youtube.com/watch?v=zJODirze5EM
BPANMSP

Salmonella

Facet doszedł do perfekcji w przedśmiertnych drgawkach i w odgrywaniu agonii:-) co kto lubi, niektóre aktorki na przykład specjalizują się w rozbieranych scenach:-) w tej branży nie ma przebacz trzeba umieć znaleźć swoją niszę!:-)

kudlaty111111

A co on ma wspólnego z "Parszywą dwunastką:?

ocenił(a) film na 7
ekmar

W "Parszywej 12" wysłano 12 więźniów na samobójczą misję, tutaj tylko dwóch, ale i cała wyprawa była mniej liczna

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones