PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108123}

Czekając na Joe

Touching the Void
7,8 27 155
ocen
7,8 10 1 27155
7,3 11
ocen krytyków
Czekając na Joe
powrót do forum filmu Czekając na Joe

swietna historia swietne zdjecia swietny klimat.. ale film by zyskal gdyby byl krotszy i bardziej fabularyzowany.. a tak oglada sie go jak produkcje dla kanalu discovery.. prawdziwa i wzruszajaca ale niekoniecznie ciekawa zwlascza ze znamy jej zakonczenie od pierwszych minut.. duzo bardziej porwalo mnie K2.. chociaz po gorach sie nie wspinam wiec pewnie nie umiem docenic tego filmu w pelni..

ocenił(a) film na 9
michostr86

Właśnie obejrzałem go na przeglądzie filmów. Czytałem wcześniej Twoją wypowiedź i zastanawiałem sie, czy ja też to odczuję. I szczerze mówiąc mógłby dla mnie mówić jeszcze trochę więcej. Świetny, wzruszający obraz, komentarz uczestników był bardzo dobry, szczery i mi to pasowało. Nie wiem, czy silniej fabularyzowany odebrałbym z takim samym entuzjazmem. Zdjęcia i klimat faktycznie niesamowite. Według mnie niczego nie brakowało temu filmowi, a nawet znając jego zakończenie mocno trzymał mnie w napięciu i czasem o tym zakończeniu zapominałem.
Jednym słowem, ja się, z całym szacunkiem, nie zgadzam, że film był przegadany :)
PS. Gdyby ta historia była zmyślona i miała tylko udawać prawdziwą, powiedziałbym, że jest piekielnie naiwna i przesadzona

ocenił(a) film na 6
ukasz_to

no ze przegadany to nie napisalem.. po prostu nie lezy mi ta pseudo dokumentalna konwencja..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones