PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829539}

Czerwona nota

Red Notice
6,0 48 602
oceny
6,0 10 1 48602
4,4 14
ocen krytyków
Czerwona nota
powrót do forum filmu Czerwona nota

Tak jak w tytule, piszcie co chcecie ale aktor nowego filmowego "Uncharted" wygląda jak dzieciak i ma takie maniery które na takowego małolata go kojarzą. A tu już czuć ten klimacik gierki Uncharted.

Grzybu111

([PORTAL FILMWEB TO SYF!!!] a tu mała poprawka komentarza)
Piszcie co chcecie ale ten film "Red Note" bardziej przypomina grę Uncharted niż nowy film "Uncharted". Zaś aktor nowego filmowego "Uncharted", ale w nowym filmie "Uncharted" wygląda jak dzieciak i ma takie maniery które na takowego małolata go kojarzą (Nowy spyder nie ma żadnej dla mnie jak widza żadnej wartości, to że był twarzą w avengersach mało mnie przekonuje. Ja tam pajączka kojarze z pierwszych o nim filmów, tych samych które dały nam na świat mem 'Pizza Time'.). A tu w tym filmie już czuć ten klimacik gierki Uncharted.

ocenił(a) film na 8
Grzybu111

Przecież to ma przedstawiać historie młodego Drake'a to kto go ma zagrać??? 40 letni aktor ???

ocenił(a) film na 2
roccco_filmweb

I 90 % Trailera jest scen wyciętych z sagi gier Uncharted - o 40 letnim Drake’u.

ocenił(a) film na 8
MegaMaro

Co nie zmienia faktu,że pokazuje to młodego dreak'a tyle,że wkomponowany z motywami z gier co było już mówione wcześniej w wywiadach,jak dla mnie to dobrze,że będą motywy z gier dodane do filmu,a Gierka ma tylu fanów,że nie powinno być problemu z wykreceniem dobrego zarobku

ocenił(a) film na 7
Grzybu111

O. Widziałeś już "Uncharted"? Gdzie można zobaczyć?

Grzybu111

Dokładnie tak samo pomyślałem i zastanawiałem się czy tylko mi Reynolds przypomina Nate’a a Rock robi za Sulliego.

Jako fan Uncharted jestem zadowolony bardzo z filmu i nawet historia jest jak bysmy grali w kolejną część serii.

Grzybu111

Ja tu widze troche Bonda (zwlaszcza od strony muzycznej), a najwiecej zzynek z serii "Indiana Jones".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones