Film

Deidra & Laney Rob a Train

2017 1 godz. 32 min.
5,2 301
ocen
5,2 10 301
83
chce zobaczyć
Sprawdź co obejrzeć na
{"id":"783211","linkUrl":"/film/Deidra+i+Laney+okradaj%C4%85+poci%C4%85gi-2017-783211","alt":"Deidra i Laney okradają pociągi","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/32/11/783211/7785233.2.jpg"}
Po tym, jak matka trafia do więzienia, nastoletnie siostry postanawiają rabować pociągi, aby ratować domowy budżet i uzbierać na kaucję.
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Błyskotliwej uczennicy ostatniej klasy liceum Deidrze (Ashleigh Murray) i jej młodszej siostrze Laney (Rachel Crow) życie upływa w szybkim tempie. Na horyzoncie majaczy koniec szkoły, ojciec pojawia się z doskoku, bo większość czasu knuje swoje intrygi, a każdy dzień oprócz kolejnych trudów dojrzewania przynosi głośny stukot pociąguBłyskotliwej uczennicy ostatniej klasy liceum Deidrze (Ashleigh Murray) i jej młodszej siostrze Laney (Rachel Crow) życie upływa w szybkim tempie. Na horyzoncie majaczy koniec szkoły, ojciec pojawia się z doskoku, bo większość czasu knuje swoje intrygi, a każdy dzień oprócz kolejnych trudów dojrzewania przynosi głośny stukot pociągu przejeżdżającego za domem. Życie nastolatek zmienia się na gorsze, gdy ich matka Marigold (Danielle Nicolet), nie mogąc już znieść ciężaru samotnego rodzicielstwa, trafia do więzienia za drobne przestępstwo. Deidra pragnie pomóc swojej rodzinie, dlatego postanawia zacząć okradać pociągi. Wszystko idzie jak z płatka do momentu, w którym wokół sprawy zaczyna węszyć detektyw kolejowy (Tim Blake Nelson).

dystrybucja
Netflix
studio
Storefront Pictures
data produkcji
2017
tytuł oryg.
Deidra & Laney Rob a Train
inne tytuły
Deidra i Laney okradają pociągi Polska
Więcej...
Zdjęcia do filmu nakręcono w Salt Lake City, Orem, Park City i Ogden (Utah, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych