PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91327}

Demoniczny wiatr

Demon Wind
5,0 551
ocen
5,0 10 1 551
Demoniczny wiatr
powrót do forum filmu Demoniczny wiatr

Po pierwsze, nie zagrał tam nawet jeden aktor, którego możnaby rozpoznać w jakimkolwiek innym filmie, nic, zero śladów na liście płac.

Po drugie został całkowicie zapomniany. Nikt go nigdzie nie puszcza, nie jest kultowy chyba w żadnych kręgach. Nawet o Evil Dead i jakichś Cannibal Holocaustach, czy innnym badziewiu czasami się wpomina w zestawieniach na najgorsze filmy, a o Demonicznym Wietrze cicho :D Demonicznego Wiatru nie da rady znaleźć w youtubowych zestawieniach typu "Worst movie death/fight/special effects/qoutes/cokolwiek/ Wszystkie inne kultowe "najgorsze filmy świata" miały jakieś charakterystyczne absurdy, dzięki którym stawały się rozpoznawalne. Demon Wind nie miał, nie wyróżniał się zupełnie niczym, był tak ciulowy, że nawet nic zabawnego w tej ciulowości nie było. Myślę, że to jest właśnie najgorszy film ever

ocenił(a) film na 10

Nieprawda,sprawdzalem i aktorzy z demonicznego wiatru grali w innych filmach,kilku z nich do tej pory gra,a na youtube jest ten film po angielsku,ma prawo nie kazdemu sie podobac,to juz kwestia gustu

użytkownik usunięty
maciek27

Na youtube, to sobie można wszystko wrzucić. Nie napisałem, że żaden aktor nigdzie nie zagrał, tylko, że żaden nie zagrał w znanym filmie roli, którą ktokolwiek by zapamiętał.

użytkownik usunięty
maciek27

Nawet gorzej, że wisi na tym youtube, bo to znaczy, że producenci srają nawet na swoje prawa do tego filmu.

ocenił(a) film na 10

na youtube jest sporo filmow znanych,ktore byly w tv,nie tylko demon wind

użytkownik usunięty
maciek27

No właśnie, ZNANYCH :)

ocenił(a) film na 10

Tak wiec demon wind tez moze byc,poniewaz tez jest znany(przynajmniej ja i moi znajomi znalismy odkąd powstal)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
kore_lbn

Właśnie "Robot monster", albo jakiś Zły Mózg z Kosmosu, były nawet na różnych "festiwalach najgorszych filmów". Według mnie to czyni je kultowymi w pewnych kręgach i przeczy ich całkowitej baznadziejności.

użytkownik usunięty
kore_lbn

A "Plan 9 z kosmosu" to już w ogóle jest mega kultowy. Znam wielu idiotów, którzy się przy tym zaśmiewają do łez i potrafią to puszczać po tysiąc razy na imprezkach :/

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
kore_lbn

Zajrze, zajrzę, ale nie z powodu stalkingu nie łączę facebookowych kont z czymkolwiek filmwebem, if u know what I mean...

A ja nie chcę, żebyś łączył, tylko proszę - jeśli Ci się spodoba stronka - o lajk dla fanpage'a na facebooku :)

użytkownik usunięty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones