PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35}
6,9 46 320
ocen
6,9 10 1 46320
4,7 9
ocen krytyków
Demony wojny wg Goi
powrót do forum filmu Demony wojny wg Goi

Piękny klimatyczny obraz sprzed 14 lat, aż kręci się łezka w oku że Polacy nie robią już tak
dopracowanych filmów, tak jak przewraca się na świecie tak i w przemyśle filmowym, aktorzy,
dobrzy aktorzy zamiast dalej grać bawią się w reżyserowanie, tak jak w przypadku Pazury...
Polecam wszystkim lubiącym stare dobre dojrzałe kino.

ocenił(a) film na 7
Gural Wariat

Ostatnia dobra rola Bogusia

ocenił(a) film na 5
Gural Wariat

przepraszam w którym miejscu film jest "dopracowany"?

Film jest z 98 roku więc nazywanie go "starym dobrym dojrzałym" to chyba jakaś pomyłka.

pannpiotrek

wybacz że odpowiem pytaniem na pytanie, ale czy np filmy typu Testosteron, Wyjazd Integracyjny są lepsze i bardziej dopracowane wg Ciebie ? Chociaż ostatnio polski film Sęp miło mnie zaskoczył, to jakiś krok na przód w polskiej kinematografii

ocenił(a) film na 5
Gural Wariat

ale co to za pytanie, komentujemy film pt "Demony wojny wg. Goi" a ty tu z jakimś tytułami wyskakujesz, więc ponawiam pytanie.

ocenił(a) film na 5
pannpiotrek

Wyobraz sobie że jesteś w restauracji wybitnej mistrzyni tefałenu Magdy Gessler, zamawiasz comber z sarny a dostajesz podgrzewanego w mikrofali schabowego a obsługa na to "No ale czy w budzie na dworcu PKS zje pan lepiej" Tak samo jest z twoim pytaniem odnosnie tych filmów.

pannpiotrek

to jest wyłącznie moje zdanie, Ty masz swoje, nie czuję potrzeby dyskusji na temat co kto uważa za co ;] Wg mnie to jest dojrzały film w porównaniu z tym co sie dzieje teraz w Polsce, trafia w mój gust i tyle w tym temacie.

ocenił(a) film na 6
Gural Wariat

"Meski" film Pasikowskiego, Linda w formie, wkurzał mnie Lubaszenko ta marsowa mina, film rozruszał Zamachowski jako Houdini, niezla sensacja jak na polskie warunki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones