PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35}
6,9 46 314
ocen
6,9 10 1 46314
4,7 9
ocen krytyków
Demony wojny wg Goi
powrót do forum filmu Demony wojny wg Goi

Ciekawe...

ocenił(a) film na 4

po francusku do francuskojęzycznych potrafią mówić i Linda, i Huk i Lubaszenko i Zamachowski i Żmijewski i nawet Baka. Bardzo to prawdziwe!

Film_Polski

Nauczyli się kwestii na pamięć, nie koniecznie muszą znać język ;). A w rzeczywistości pewnie większość polskich żołnierzy nieźle kaleczy nawet język Polski.

użytkownik usunięty
Film_Polski

Baza wojskowa dla mnie wygrała. Dookoła wzniesienia, worki z piaskiem do około 1m wysokości, jeden helikopter :/ broń pewnie w namiocie bez szafy pancernej trzymali.
Aktorstwo Radka Pazury żenada :/ zachowanie podczas walki nienaturalne -> nie byłem na wojnie także jest to moja subiektywna ocena.

Na wielki szacun zasługuje gra aktorska Bogusława Lindy oraz dialogi pomiędzy żołnierzami :D Końcowa scena w samolocie rewelacja.

Gra Lindy zawsze zasługuje i zasługiwała na wielki szacun. Nawet jak gra/grał źle, albo w ogóle nie grał, tylko był na planie (najczęstsza sytuacja), to i tak 80% Polakow, stwierdzi, że film znakomity, a Linda zagrał na poziomie czołówki światowej.
B.L. Wziął udział w paru niezłych filmach, ale"Demony" to katastrofa, popatrz na ten film obiektywnie, a nie jako wielbiący wyznawca polskiego Bogusława Maczo.

użytkownik usunięty
wolekk

Film ma swoje plusy i minusy. Niestety minusów jest więc i dlatego ocena 4-5 powinna być ok.

ocenił(a) film na 8

Film całkiem niezły. Podoba mi się ukazanie panikujących żołnierzy, a nie pseudo amerykańskich herosów. To bardziej prawdziwe. Cały film na +. Jeden z lepszych polskich, a nie jak te kiszki ciacha itp!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones