PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35}
6,9 46 320
ocen
6,9 10 1 46320
4,7 9
ocen krytyków
Demony wojny wg Goi
powrót do forum filmu Demony wojny wg Goi

Stopnie wojskowe

ocenił(a) film na 10

Wiem że to głupie ale kilku aktorów ma podany w obsadzie stopień wojskowy a reszta nie. Nie
chciało się komuś :P Biniek miał Sierżanta, Cichy Plutonowego, Max, Piotr Boruń, Johny, byli
szeregowymi, Ziarno miał Kapitana, Jarek Boruń i Telegrafista chyba kaprale, wiem że czepiam
się szczegółów ale juz tak mam :P

użytkownik usunięty
Mateo_SF

A wie ktoś co groziłoby mjr Edwardowi Kellerowi za to wszystko. Film konczy się, że mjr Keller leci śmigłowcem razem z trumnami. Film mógłby zakończyc się inaczej, czyli powrotem do kraju. W Polsce mógłby byc osądzony. Nie wie ktoś co mogłoby grozic mu za samowolne decyzje, nie słuchanie rozkazów, czy udowodnionoby mu to? Jak to mogłoby się skończyc?

ocenił(a) film na 10

Podejrzewam że uratowała go ta kaseta, polityka potrafi zdziałać cuda nawet w tak poważnym przewinieniu jak niesubordynacja.

użytkownik usunięty
Mateo_SF

A ta kaseta o niej zapomniałem, jakby nie było jej to ciekaw jestem co by się wydarzyło z mjr Kellerem, niech odpowie ktoś kto odbył służbę wojskową albo jakiś mjr lub kapral wojskowy. Ktoś kto wie napewno co by można chipotyzowac, że wydarzyło się, ponieważ prawda wogóle nie istnieje.

ocenił(a) film na 10

Podejrzewam że Kapral to by tam g... wiedział. Trzeba by było zapytać Oficera który pracuje w sztabie, od kapitana wzwyż.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones