PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30862}

Deszczowa piosenka

Singin' in the Rain
7,9 53 325
ocen
7,9 10 1 53325
8,0 30
ocen krytyków
Deszczowa piosenka
powrót do forum filmu Deszczowa piosenka

Dzisiaj na TVP 1 Deszczowa Piosenka. O Zafajnistej porze 01:45. Ciekawe kto to będzie oglądał. A szkoda bo ja bym sobie oglądnął jeszce raz

ocenił(a) film na 9
bisban

moim zdaniem to skandal powinno być albo o 20 tej albo weekend ok 12 tej kiedyś to było super każda niedziel MGM W POŁUDNIE ajj

bisban

Jeden z filmów który pragnę obejrzeć od dłuższego czasu. Pora mnie nie odstrasza. Ciekaw tylko jestem jak lektor wpłynie na odbiór filmu. Ideałem byłaby oryginalna wersja.

bisban

Dla mnie pora może być. Obejrzę wreszcie ten film

kasiaw194

Nie widzę najmniejszego problemu. Nic mnie nie powstrzyma, nawet magiczna godzina 1:45.

amator_kasztana

Ja będę oglądać film po raz pierwszy - zobaczymy czy opłacało się czekać do godziny 1:45 :).

ocenił(a) film na 10
Zaria

Ja poczekałem i warto było :D Nie znoszę musicali, ale ten jest naprawdę dobry - fajna fabuła, choreografia i piosenki. I ja też bardzo lubię deszcz :D Opadła mi szczęka, gdy zobaczyłem akcje typu bieganie po ścianach, backflipy, skoki na pianino i inne tym podobne rzeczy, również sam taniec w deszczu. Nie spodziewałem się zobaczyć czegoś takiego w tak starym filmie i za to ten film też ma u mnie duży plus, aktorzy byli bardzo sprawni.
Co do piosenek, to niestety ich tłumaczenie nie było zbyt dokładne - tłumacze pozwolili sobie na sporą dowolność. Trochę znam angielski i choć tekst oddaje istotę piosenek, to można to było zrobić lepiej i dokładniej. W filmie był lektor, ale na szczęście podczas piosenek zamiast tego były napisy. Piosenki z lektorem nie byłyby dobrym pomysłem i dobrze, że tak zrobili.

kamiledi15

Zgadzam się, tłumaczenie piosenek było do bani. Wolałbym już, żeby się nie rymowały, ale były dokładne z oryginałem. Np.: "Good morning, good morning..." przetłumaczone na "Już ranek, już ranek...". ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones