PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482800}
4,9 31 425
ocen
4,9 10 1 31425
3,8 5
ocen krytyków
Diabelska plansza Ouija
powrót do forum filmu Diabelska plansza Ouija

Jeszcze jakiś tydzień temu w gatunku było napisane horror.Czemu nagle się to zmieniło?Przecież i
tytuł i opis filmu wyraźnie sugerują,że jest to horror.

Andrzejek324

Sorry nie tydzień a ponad dwa tygodnie temu,pamiętam dokładnie to było po meczu Legia-Lech jak sprawdzałem i wtedy w gatunku było napisane-Horror.

Andrzejek324

To tak po tym meczu Legia-Lech dystr. zmienił zdanie :)

ocenił(a) film na 4
Andrzejek324

Ten film został wyprodukowany z myślą o Halloween, tak jest przynajmniej promowany. Jeśli to prawda to powinna to być młodzieżówka do obejrzenia zajadając popcornem, popijając piwem. Ma być trochę śmiesznie, trochę strasznie - tak, żeby piszczały dziewczyny, udawały, że się boją a dzielny boyfriend otuli je ramieniem :) Może być dobrze jak np. robiony w tej konwencji Krzyk ale raczej będzie bardzo przeciętnie sądząc po dorobku reżysera. Do tej pory jego filmy były zbyt dobre, żeby można określić je jako kompletne gnioty ale do klasyki kina na pewno nie przejdą. Rozrywka na jeden raz. Zresztą niedługo się przekonamy.

Borys_17

Nie bardzo wiem co ma wspólnego Halloween z wywoływaniem duchów a o tym będzie ten film.I myślę,że raczej nie będzie się z czego śmiać.

ocenił(a) film na 4
Andrzejek324

Ja też nie wiem co ma wspólnego i guzik mnie to obchodzi. Wiem jednak, że film powstał na potrzeby okresu Halloween, tak jest reklamowany i promowany za granicą i to był sens mojej wypowiedzi. W piątkowy wieczór setki nastolatków wybiorą się do kina na horror i na to właśnie ta produkcja jest obliczona.

Borys_17

Ciekaw jestem skąd masz te informacje,że film powstał na potrzeby okresu Halloween?Bo mi się wydaje,że to po prostu przypadek z datą premiery filmu.Taka sama data premiery jest na świecie co i u nas a w naszym kraju Halloween nie jest jakoś specjalnie obchodzone i u nas ten film nie był reklamowany i promowany w związku z Halloween.Mnie nie obchodzi reklama i promocja filmu za granicą,tylko w naszym kraju.

ocenił(a) film na 4
Andrzejek324

Z jednej strony jesteś ciekaw z drugiej cię nie interesuje... Co mogę powiedzieć? Że to nie jest film polski więc dość istotne jest to jak jest promowany w kraju gdzie powstał? Jeżdżą tu autobusy oklejone plakatem z filmu z dużym napisem THIS HALLOWEEN, takie same bilboardy, postery w kinach też zachęcają na halloweenowy seans. Sądziłem, że skoro interesujesz się filmem to zainteresują cię również takie informacje. W końcu ani to niczego filmowi nie ujmuje ani nie dodaje, kolejny fakt.

Borys_17

Nie mieszkam za granicą więc w dupie mam jak on jest promowany w innym kraju niż Polska.Filmweb jest portalem polskim i interesuje mnie jedynie to jak w naszym kraju film jest promowany

ocenił(a) film na 4
Andrzejek324

Wygląda na to, że jesteś ograniczony. Najpierw pytasz o film a potem, kiedy ktoś próbuje odpowiedzieć ci na pytanie obrażasz się jak lalunia. Nikogo nie interesuje jak i gdzie mieszkasz. Interesowało cię dlaczego film zmienił kategorię i ja spróbowałem na to odpowiedzieć. Film został stworzony z myślą o takim a nie innym odbiorcy i ktoś na Filmwebie w porę się zorientował.

ocenił(a) film na 4
Borys_17

Wytłumaczyłeś wszystko jak należy, ale Andrzejek i tak nie rozumie.
Andrzejku, przeczytaj wszystko jeszcze raz, ale powoli.

ocenił(a) film na 2
Borys_17

Nie przejmuj się. Nie warto marnować czasu na takich geniuszy ;)

Najpierw zadaje pytanie, a jak dostaje odpowiedź to stwierdza, że niemożliwe a temat go nie interesuje ...

Andrzejek324

W Polsce w zwiastunach kinowych zarówno ten gniot jak i "Rogi" również promowane były jako filmy na Halloween.

ocenił(a) film na 2
Andrzejek324

Tak, tak...
Dystrybhutorzy przypadkiem dobierają daty jak im się z kapelusza wyciągnie...

Naprawdę czy ty choć czasem mówisz coś co nie jest głupie?

Dealric

Oczywiśćie,że w Polsce dobierają tak jak im się podoba a nie bo dlatego,że Halloween.W Polsce to święto nie jest zbyt powszechnie obchodzone,a mi cały czas chodzi o polską datę premiery filmu a nie tą w stanach.

ocenił(a) film na 2
Andrzejek324

To... geniuszu...
Uświadom sobie, że nie bez powodu rok w rok jest multum halloweenowych imprez. Nie bez powodu co roku stacje puszczają wtedy same horrory wieczorami, nie bez powodu wtedy są maratony horrorów. Nie bez powodu wtedy są premiery.

Dodajmy do tego, że polski dystrybutor nie ma nic do powiedzenia co do premier.

Dealric

U mnie w rodzinie jak i w większośći znajomych a także w ponad 50 % rodzin w polsce nikt nie uznaje tego głupiego czegoś wziętego od amerykanów jak Halloween.Nawet są memy w necie o tym Czas między 31.10 a 2.11 to jest czas żałoby i pamięci o zmarłych a nie czas zabawy i świętowania.To,że zawsze znajdzie się garstka debili,którzy nie potrafią tego uszanować i chodzą na jakieś kretyńskie imprezy w tym czasie to już nie moja wina.A co do premier w polsce to tylko przecież polski dystrybutor decyduje o tym kiedy film trafi do polski.

ocenił(a) film na 2
Andrzejek324

Garstka debili nie potrafi zrozumieć wielu rzeczy. Tylko ty w niej jesteś.
Ten czas nie jest czasem żałoby w większym stopniu niż każdy inny dzień. To jest czas żałoby dla ludzi, którzy chcą pokazać jak to za kim tęsknią. Czas dla pozerów. Ci którzy pamiętają, pamiętają cały rok.

I nie, nie Polski dystrybutor decyduje kiedy film trafi. Ale nie spodziewałem się po tobie najmniejszego pojęcia o przemyśle filmowym.

A twoje statystyki? Pokaż dowód na nie, a nie z dupy wzięte widzimisię.

Dealric

Poszukaj sobie statystyki ile osób w Polsce obchodzi Halloween a ile osób uważa je za debilizm Wpisz sobie w google memy Halloween i ci wyskoczy pierwszy z brzega - "HALLOWEEN" Znowu małpujesz amerykanów ? A Zapaliłeś Babci znicz ? Nie daj się ogłupić,mamy własne tradycje ! .I to jest prawda,bo prawdziwy Polak w tym okresie nie bawi się,ani nie chodzi na imprezy.Oczywiście,że o zmarłych pamiętamy zawsze,ale akurat ten okres jest czasem wyjątkowym i przykro,że tego nie rozumiesz.

ocenił(a) film na 2
Andrzejek324

Wow. No tak, wyskoczy mem. To jawny znak!

Czy ty w ogóle gimnazjum skończyłeś?

Prawdziwy polak nie jest niedouczonym idiotą nie umiejącym pisać w języku ojczystym i nie rozumiejącym własnych tradycji.

Dealric

Z tym,że ja właśnie rozumiem nasze tradycje i nie obchodzę żadnego Halloween tylko Święto Zmarłych i jeżdżę w tym czasie na groby a nie chodzę na jakieś imprezy.Moja żona ma urodziny 2 listopada i jakoś nigdy ich tego dnia nie wyprawia bo są zaduszki i zawsze imprezę przekłada na następny dzień,bo to jest karygodne żeby bawić się w zaduszki.Widać ty należysz do tej grupy,którzy uznają Halloween co dla mnie jest chore,bo to tak jakby się nie pamiętało o zmarłych.

ocenił(a) film na 2
Andrzejek324

Jeździsz bo jesteś zakłamanym chłopcem który myśli, że jak pojedzie raz w roku na groby to jest wielkim świętoszkiem.
Zabawa w zaduszki to ponownie nic karygodnego. Dzień jak co dzień, a że ty sobie ubzdurałeś.

Chore jest to, że ty naprawdę nie rozumiesz na czym polega pamięć o zmarłych

Dealric

Wyobraź sobie,że nie jeżdżę tylko raz w roku,tylko na każde imieniny,urodziny,oraz rocznicę śmierci swoich bliskich.Jednak Święto Zmarłych to jest dzień szczególny jak i również Zaduszki a nie jak ty twierdisz dzień jak każdy inny.I to nie ja nie rozumiem czym jest pamięć o zmarłych jeżeli dla ciebie Zaduszki to jest dzień jak każdy inny.Przykro,że są tacy ludzie,którzy nie obchodzą Zaduszek,gdyż jest to dzień nie mniej ważny jak Święto Zmarłych

ocenił(a) film na 2
Andrzejek324

według ciebie.

Normalny, wrażliwy człowiek pamięta o zmarłych równie mocno każdego dnia i jedzie kiedy potrzebuje, a nie wtedy kiedy mu to mówi kalendarz by móc pokazać swoją wrażliwość...

Acz fakt, głupi ja. W końcu sam napisałem NORMALNY. Więc nic dziwnego, że ty musisz z wywieszonym jęzorem lecieć by wszyscy widzieli, że pamiętasz, a nie rozumiesz, że żałoba

Dealric

Nie,nie według mnie.Popatrz sobie ilu ludzi jest na cmentarzach w Święto Zmarłych lub Zaduszki.

ocenił(a) film na 2
Andrzejek324

Naucz. się. w. końcu. czytać.

Ograniczy to sytuację kiedy pieprzysz głupoty na które odpowiedziałem post wcześniej.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
Andrzejek324

podnosi ciśnienie? Ci mniej inteligentni tak mają jak wytknie im się ich zakłamanie i głupotę ;>

Andrzejek324

przecież jest napisane że to horror

hal9000_mk2

Dwa tygodnie temu było napisane film przygodowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones