PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639844}

Diana

5,6 23 390
ocen
5,6 10 1 23390
3,0 4
oceny krytyków
Diana
powrót do forum filmu Diana

Wielka Brytania slynie ze wspanialych charakteryzatorow, a kogo zatrudnili to tego filmu? Totalne beztalencie co mialo problem wystukac w google zdjec ?W koncu krolowa ludzkich serc byla obcykana przez fotografow z kazdej strony.
Wlosy sa zadlugie i bez charakterystycznego tapirka z lat 90, brakuje tez krecenia wlosow na walki. Dlugosc samych wlosow zmienila by wyglad aktorki o samo 50%.
Kim Kardashian sama sobie modeluje twarz, a tu zero!!! Cieniowanie twarzy, chyba jest obce osobnikowi co "malowal" do tego filmU. Diana czesto obrysowala sobie oczy czarna konturowka co bylo na topie wraz z jasnymi (nude) popadkami.
Ciuchy to kupili zbyt nowoczesne, a przecierz lata 90 to obszerne ubrania(okeslilabym je jako kanciaste i kwadratowe), dresy, poduszki w marynarkach, plastikowe i materialowe torebki, garsonki w roznych wzororach, frendzle, safari oraz buty musialy byc dopasowane do torebki.
Noami Watts powinna schudnac (calkowicie zrezygnowac z procentow)pare kg. do roli aby wydobych policzki.
W ,, Zelaznej Damie" mogli Meryl Streep maksymalnie przyblizyc wizulnie do Margaret Thatcher.Mogli to zrobic i zrobili. Nawet w naszym ,,Jestem Bogiem" fantastycznie oddali klimat z 1998 r. ubraniami i charakteryzacja.
Uwazam, ze mogli zatrudnic kobiete ktora pracowala przy ,,Malej Brytanii"
Kiedy ,,Diana" wchodzila na ekrany bylam w Londynie, patrzylam na plakat promujacy film i myslalam sobie- serio?


ocenił(a) film na 3
boskallitania

Zapomnialam dodac iz ksiezna miala garbek na nosie, ktory jest dziecinnie latwy do wykonania. Diana czesto odbieralam jako bardzo speszona osobe. Czego zabraklo...

boskallitania

Dokładnie! Nawet to Audi, którym jeździła w filmie, choć model się zgadzał, było jakimś składakiem na nieoryginalnych częściach, pewnie od handlarza wyrwana z jego rąk w ostatniej chwili przed wywiezieniem jej do Polski. Powinno być 1/1 identyczne. To są niby szczegóły, ja wiem, ale to się składa na całość. Sporo drobnych ubytków, a wiemy, że woda drąży skałę. Szkoda, bo byłem baardzo pozytywnie nastawiony - widać trzeba było nie spodziewać się zbyt wiele. Wstyd! Taka postać! Diano wybacz...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones