PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108128}

Dni ostatnie

Latter Days
6,6 2 255
ocen
6,6 10 1 2255
Dni ostatnie
powrót do forum filmu Dni ostatnie

Film jest naprawdę emocjonujący, z minuty na minuty robi sprzeczne emocje oraz przemyślenia. Zostały przedstawione w nim warianty z religią, stereotypami, samoakceptacją oraz stosunkiem społecznym(rodzina). Dodatkowo zawiera kwestie dydaktyczne - pokazuje, aby najlepiej ustatkować swoje uczucia, daje to przede wszystkim własną stabilizację. Również uczy rodziców, by nie odrzucali swoich dzieci tylko dlatego, że są innej orientacji. Wystarczy zobaczyć, że "terapia uleczania z homoseksualizmu" nie pomogła, jedynie spowodowała skutki uboczne - opuszczenie przez chłopaka rodzinnego domu, za pewne do którego już nie wróci. Również pokazuje, by nie polegać tylko na domysłach - aby sprawdzić pewne kwestie....

A tak w skrócie...
Nie podobało mi się to, że nie pokazali dokładnie kilka momentów(głownie po próbie samobójczej) - W ogóle myślałem, że chłopak już nie żyję, że to jego duch odwiedza Christian'a... co przez chwilę zniesmaczyło mnie to. Dodatkowo powinna zostać pokazana rozłąnka synem z rodzicami - na jakiej zasadzie się to odbyło... czy on uciekł, czy jak... trzeba mieć naprawdę wiele domysłów. Film skończył się naprawdę świetnie - podniósł mnie na duchu i doprowadził mnie do łez.

P.S. Ale ten Aaron w filmie wygląda świetnie. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones