PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108128}

Dni ostatnie

Latter Days
6,6 2 255
ocen
6,6 10 1 2255
Dni ostatnie
powrót do forum filmu Dni ostatnie

Przemiana Christiana

użytkownik usunięty

Czy ktoś oprócz mnie uważa, ze Christian za szybko się zmienił? Dotąd był typowym
lekkoduchem, carpe diem i te sprawy, na dodatek jego tryb życia był delikatnie mówiąc
rozwiązły :P A tu nagle, po kilku tylko rozmowach z Aaronem zaczyna sobie zadawać pytania
czy faktycznie jest taki płytki, zapisuje się do tej organizacji gdzie roznoszą jedzenie... Moim
zdaniem jakoś za łatwo to poszło, ludzie nie zmieniają się ot tak, w przeciągu kilku dni.

ocenił(a) film na 8

Nie zgadzam się z tobą, ale myślę że chodzi tu bardziej o to, że zaczął się zmieniać dla siebie , dlatego że Aaron powiedział mu prawdę , a tak naprawdę nikt nie miał na tyle odwagi , aby mu to powiedział jaki jest naprawdę albo po prostu go akceptowali takim jakim jest , bo może oni po części też byli tacy, jak on . Christian łamał wszelkie zasady i nie liczył się z nikim , był zapatrzony w siebie a dzięki temu , że się zmienił zaczął zauważać ,że go interesuje zdanie innych w szczególności Aarona i to , że pomiędzy nimi zaczyna się coś dziać . Oni oboje się nauczyli się czegoś od siebie Christian zrozumiał co to jest miłość , a Aaron , że nie warto rezygnować z miłości i walki o własne "ja"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones