Odtwórz Zwiastun nr 2 (polski) 2:28
Film

To All the Boys: P.S. I Still Love You

2020 1 godz. 41 min.
5,7 8 974
oceny
5,7 10 1 8974
1 134
chce zobaczyć
{"id":"839181","linkUrl":"/film/Do+wszystkich+ch%C5%82opc%C3%B3w%3A+P.S.+Wci%C4%85%C5%BC+ci%C4%99+kocham-2020-839181","alt":"Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/91/81/839181/7912243.2.jpg"}
Lara Jean i Peter właśnie oficjalnie ogłaszają, że są parą. Tymczasem na scenę wkracza jeszcze jeden adresat miłosnych listów.
Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham
Zwiastun nr 2 (polski) 2:28
Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham
Zwiastun nr 1 (polski) 1:32
Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham - Zwiastun Nr 2 (polski) Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham - Zwiastun Nr 2 (polski)

W tym roku Lara Jean (Lana Condor) i Peter (Noah Centineo) nie chcą dłużej udawać związku. Przecież już nie są parą na niby! Oficjalnie przeżywają swoje "prawdziwe pierwsze razy" - pocałunek, randkę i Walentynki. Nastolatce towarzyszą złożone emocje, ponieważ musi odnaleźć siebie w tej nowej sytuacji. Teraz Lara potrzebuje bardziej niż W tym roku Lara Jean (Lana Condor) i Peter (Noah Centineo) nie chcą dłużej udawać związku. Przecież już nie są parą na niby! Oficjalnie przeżywają swoje "prawdziwe pierwsze razy" - pocałunek, randkę i Walentynki. Nastolatce towarzyszą złożone emocje, ponieważ musi odnaleźć siebie w tej nowej sytuacji. Teraz Lara potrzebuje bardziej niż kiedykolwiek sióstr Kitty i Margot (Anna Cathcart i Janel Parrish), przyjaciółki Chris (Madeleine Arthur) i swojej nowej powierniczki sekretów - Stormy. Ale kiedy John Ambrose (Jordan Fisher), inny adresat jednego ze starych listów miłosnych Lary Jean, pojawia się w jej życiu, sama musi stawić czoła prawdziwemu dylematowi: czy można zakochać się w dwóch chłopakach jednocześnie? Film oparty na bestsellerowej powieści romantycznej dla młodzieży "P.S. Wciąż cię kocham" autorstwa Jenny Han.

na podstawie
studio
Ace Entertainment / Overbrook Entertainment / Paramount Pictures (koprodukcja)
inne tytuły
Zdjęcia do filmu  nakręcono w Vancouver oraz Fort Langley (Kanada).
Okres zdjęciowy trwał od 27 marca do 8 maja 2019 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.