film

Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham

To All the Boys: P.S. I Still Love You
2020
1h 41m
5,7 25 307
ocen
5,7 10 1 25307
4,2 4
oceny krytyków
Lara Jean i Peter właśnie oficjalnie ogłaszają, że są parą. Tymczasem na scenę wkracza jeszcze jeden adresat miłosnych listów. Zobacz pełny opis
Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham
Zwiastun nr 2 (polski)
Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham
Zwiastun nr 1 (polski)
Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham
Klip Peter vs John Ambrose? (polski)
nr 2 (polski) 2020-01-23T09:23:28 https://fwcdn.pl/webv/27/72/52772/thumbnail.52772.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/81/839181/do_wszystkich_chlopcow_p_s__wciaz_cie_kocham___oficjalny_zwiastun_sequela___netflix.vp9.1080p.webm

W tym roku Lara Jean (Lana Condor) i Peter (Noah Centineo) nie chcą dłużej udawać związku. Przecież już nie są parą na niby! Oficjalnie przeżywają swoje "prawdziwe pierwsze razy" - pocałunek, randkę i Walentynki. Nastolatce towarzyszą złożone emocje, ponieważ musi odnaleźć siebie w tej nowej sytuacji. Teraz Lara potrzebuje bardziej niż W tym roku Lara Jean (Lana Condor) i Peter (Noah Centineo) nie chcą dłużej udawać związku. Przecież już nie są parą na niby! Oficjalnie przeżywają swoje "prawdziwe pierwsze razy" - pocałunek, randkę i Walentynki. Nastolatce towarzyszą złożone emocje, ponieważ musi odnaleźć siebie w tej nowej sytuacji. Teraz Lara potrzebuje bardziej niż kiedykolwiek sióstr Kitty i Margot (Anna Cathcart i Janel Parrish), przyjaciółki Chris (Madeleine Arthur) i swojej nowej powierniczki sekretów - Stormy. Ale kiedy John Ambrose (Jordan Fisher), inny adresat jednego ze starych listów miłosnych Lary Jean, pojawia się w jej życiu, sama musi stawić czoła prawdziwemu dylematowi: czy można zakochać się w dwóch chłopakach jednocześnie? Film oparty na bestsellerowej powieści romantycznej dla młodzieży "P.S. Wciąż cię kocham" autorstwa Jenny Han.

na podstawie
Jenny Han (powieść)
dystrybucja
Netflix
studio
Ace Entertainment / Overbrook Entertainment / Paramount Pictures (koprodukcja)
tytuł oryg.
To All the Boys: P.S. I Still Love You
inne tytuły
Zdjęcia do filmu  nakręcono w Vancouver oraz Fort Langley (Kanada).
Okres zdjęciowy trwał od 27 marca do 8 maja 2019 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Jak Wam się podobała kontynuacja pierwszej części filmu? Jak dla mnie znacznie gorsza od pierwszej, taki średniak

Przez cały czas ma jeden wyraz twarzy - cierpiący wykręt mordy. Nie przekonały mnie jego pocałunki z Lara Jean ani jego wielka miłość do niej. Irytujące, szczególnie, że w jedynce mnie totalnie oczarował. Albo byłam ślepa. Albo Noła Centinoła to marny aktorzyna.

PS. Team John Ambrose.

Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

Zepsuta kontynuacja. W pierwszej części była ta magia nastoletniego, acz nawet dojrzałego kina jak na amerykańskie standardy. Tutaj wszystko jest gorsze niż w pierwszej części. Nawet muzyka. Ogląda sie dobrze, ale to tylko rzemieślnicza robota bez błysku.

Ktoś wie dlaczego zmieniono aktora grającego Johna mclarena?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones