PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8132}

Dobranoc, mamusiu

'night, Mother
7,7 1 222
oceny
7,7 10 1 1222
Dobranoc, mamusiu
powrót do forum filmu Dobranoc, mamusiu

Kochani, nie wiecię może, gdzie można zdobyc ten film?
Szukam go od lat, i nie moge odnaleźć, bedę wdzięczny za info.

ocenił(a) film na 8
Kwiryniusz

ja ma na kasecie nagrane, dzis ogladalem drugi raz - znow sie wzruszylem. szkoda ze tak malo osob ogladalo taki dobry film (strasznie malo glosow ma)

Marvin

gdybys mógł mi to pożyczyc, to byłbym Ci ogromnie wdzięczny.
napisz proszę na mójnickmałpapocztakropkafm, jeśli byłbyś skłonny sprawić mi tą radochę.

pozdrawiam.

Marvin

Witaj :)
dołączam się do prośby - może niekoniecznie pożyczenia, ale o możliwość przegrania, nagrania, cokolwiek, co pozwoliłoby obejrzeć mi ten rewelacyjny film jeszcze raz - i nie tylko mi :). Mogę wysłać kasetę, nagrać, zapłacić - forma dowolna :). A może jesteśmy z tego samego miasta?

Pozdrawiam
Katarzyna

valhalla29@wp.pl

ocenił(a) film na 8
valhalla29

Będzie 21 sierpnia 2007 o godzinie 22:45 na TVP2.

ocenił(a) film na 8
Kung_Fu_Master

Był dzisiaj. Przed chwilą się skończył.

ocenił(a) film na 8
Agi_i_Mis

Właśnie skonczylem ogladac i moge jedynie powiedziec ze to Bardzo Dobry film . Mam takie pytanko czy w ogole przez caly czas trwania filmu pojawila sie w nim jakas muzyka ??? bo tak bylem wciagniety prez fabule ze nie jestem sobie w stanie przypomiec ? (jezeli jej nie bylo to szkoda bo film byl by wtedy jeszcze bardziej nastrojowy )

ocenił(a) film na 9
Marvin

cudny film ,mozesz przegrac mi ,moge wysłac kasetę zapłacic,bardzo chciałabym go miec mój e-mail dana71171@gmail.com POZDRAWIAM

ocenił(a) film na 9
Kwiryniusz

Była muzyka ale tylko na początku i na końcu. Tak mi sie wydaje. Też właśnie go oglądałem naprawdę dobry film, ale strasznie smutny. Ja sie przez cały czas zastanawiałem co ja bym zrobił na miejscu Thelmy.... a Wy??

Kwiryniusz

Na emulu jest do pobrania elegancki dvdrip ale napisów na próżno szukać.
Swoją drogą fajnie by było jakby ktoś wreszcie jakiś tvrip wstawił.

Kwiryniusz

http://darkwarez.pl/forum/filmy/1435398-dobranoc-mamo-night-mother-1986-x.html

Kwiryniusz

Mam ten film na komputerze, aktualnie próbuję sklecić jakieś napisy do niego. Jakby ktoś chciał bez napisów to chętnie prześlę :D
Dajcie tylko maila kto chce. Pozdrawiam.

kol_ka

to jak już sklecisz te napisy, to daj znać, oki?
Dzięki.

Kwiryniusz

Jasne. Prawdopodobnie wyślę je do napi-project, ale tutaj też napisze jak będą gotowe.

kol_ka

thx. ;-)

Kwiryniusz

Postaram się to zrobić do końca grudnia. Najpóźniej do końca stycznia 2012 pojawią się na napi-project i tutaj :D
Radosnych świąt, udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku ludziska ;)

ocenił(a) film na 10
kol_ka

moglbys przeslacc mi ten film? Minelo juz sporo czasu, wiec nie wiem czy to jeszcze aktualne;)
Jak by co, to to moj mail: 10agniesia7@wp.pl
Z gory dziekuje;)

Kwiryniusz

Kochani!
Napisy mam już przetłumaczone. W ciągu kilku najbliższych dni zrobię sprawdzenie i synchron i wyślę je do napi-project.
Myślę, że zajmie mi to nie więcej niż tydzień ;-)
Pozdrawiam.

kol_ka

Świetna informacja. Daj znać jak już będzie można zedrzeć z napi.

Disco_Destroyer

Będę informować na bierząco :D

Kwiryniusz

GOTOWE! Napisy przetłumaczyłam, zsynchronizowałam i wysłałam do Napi-Project więc prawdopodobnie już można ściągać. Gdyby jednak ktoś miał problemy to zapraszam na mojego chomika: Kasztan09 gdzie film i napisy będą dostępne od jutra mniej więcej od godz. 15. W razie przyłapania mnie na jakiś błędach (stylistycznych, znaczeniowych, literówkach, jakichkolwiek), dajcie znać tutaj lub w wiadomościach na chomiku, a na pewno poprawię je jak najszybciej.
Pozostaje mi życzyć przyjemnego oglądania ;-)

kol_ka

Dzięks a powiedz mi jeszcze do jakiego ripa synchronizowałaś te napisy?

Disco_Destroyer

Znalazłam go u kogoś na chomiku, ale zdaje mi się, że w necie chodzi jedna wersja. W każdym razie tutaj są wszystkie parametry:
Nazwa pliku: 'night, Mother (1986).avi
ID filmu: f6e4e834a542b188f6e1feb21c45bfb5

Rozmiar pliku: 700.2 MiB (734251008 bajtów)
Czas trwania: 01:36:07.804 (5767804 ms)
Ogólne bitrate pliku: 1 018 Kbps
Format: AVI

Video FPS: 23.976
Video kodek: XviD
Video bitrate: 890 Kbps
Video rozdzielczość: 624x352
Video rozmiar: 612 MiB (87%)
Video proporcje obrazu: 16:9

Audio format: MPEG Audio
Audio format wynik:
Audio bitrate: 116 Kbps
Audio liczba kanałów: 2
Audio sampling rate: 48.0 KHz
Audio resolution:
Audio rozmiar: 79.9 MiB (11%)

kol_ka

Z tego co pamiętam to jest chyba rip z VHS. Ponadto zarejestrowałam napisy pod nazwą " 'night, Mother (1986)" więc chyba musicie zmienić nazwę filmu jeśli będziecie mieć inną od tej. Gdzieś czytałam, że to może mieć znaczenie, ale w zasadzie sama nie wiem jak to działa. Ale informuję, na wszelki wypadek.

kol_ka

acha, no bo ja znalazlem wersje angielską ale 875mb

Disco_Destroyer

i 1.37GB obie w jakosci dvdrip

Disco_Destroyer

o i jest jeszcze wersja Night Mother 1986 DVDRip XviD-FRAGMENT 715mb

kol_ka

Dzięki bardzo za napisy ;D film czekał sobie u mnie na dysku ponad 2 lata, ale w końcu się doczekał na swoje napisy ;D

Butch

haha! nie ma sprawy i w razie wu przepraszam za błędy - będę je korygować jeśli, ktoś napotka i da mi znać :)

kol_ka

kol_ka dzieki wielkie za napisy, film bardzo wstrząsający, śmiertelnie smutny

Bobey

Nie ma problemu, życzę miłego oglądania ;-) i jeszcze raz proszę o powiadomienie mnie o ewentualnych błędach xD

kol_ka

Hej, to może jeszcze ja się przypomnę - gdzie można znaleźć ten film do którego dopasowałeś/aś napisy? Bo wiesz jak z tym bywa? :)

Monaco_filmweb

w Internecie. ;-)

Monaco_filmweb

w internecie albo na moim chomiku "Kasztan09" wraz z napisami.
Gdyby były problemy z dopasowaniem wystarczy wejść w :
Napisy>Przesuwanie napisów w czasie>Przesuwacz napisów i dopasować pierwszą i ostatnią linijkę tekstu.

kol_ka

Jutro na zone europa o 22:25 x).

baarcuu

świetna wiadomość :D

ocenił(a) film na 7
Kwiryniusz

Film jest dostępny na isoHunt.

Avoid

Czas jakis temu go już znalazłem.
Dziękuję za info. ;-)

ocenił(a) film na 7
Kwiryniusz

Tak, wiem. To dosyć oczywiste. Napisałam z myślą o innych użytkownikach filmwebu którzy mogą mieć problemy ze znalezieniem darmowej wersji tego filmu ( jak wiadomo chomik darmowy nie jest ).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones