PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37102}

Dolina cieni

Deathwatch
6,2 4 018
ocen
6,2 10 1 4018
Dolina cieni
powrót do forum filmu Dolina cieni

slabizna 4/10

ocenił(a) film na 3

niby pomysl ciekawy ale film nie zachwyca przez caly film sie nudzilem nie bylo tam zadnej grozy koncowka calkiem niezla tak poza tym miernota

ocenił(a) film na 8
WilliamCrazy1

Jak dla mnie pomysł jak i realizacja były świetne. Nastrój grozy i niepokju towarzyszył mi przez praktycznie cały film.

grzegorz_02

mi przez cały film towarzyszyło oczekiwanie aż coś się będzie działo

czupurny

Prawie przez cały film towarzyszyła mi myśl, że to wielkie nieporozumienie, ale końcówka kazała mi spojrzeć na niego trochę mniej krytycznym okiem. Zdecydowanie większość scen jest przegadana i nic konkretnego, ważnego dla fabuły się nie dzieje. Teksty nieadekwatne do działań bohaterów, często wywołujące wybuchy śmiechu z mojej strony. Tym bardziej im bliżej końca tym więcej takich 'smaczków'. Film nudny i się strasznie ciągnie, niby coś się ma dziać, ale tak naprawdę to wszystko stoi w miejscu. Groza jakby gdzieś umyka przed coraz bardziej satyrycznymi scenkami. Faceci latają po ekranie z bronią, robią wszystko co obraca się przeciwko zdrowej logice. Dlaczego nie 1, a 3 dla tego filmu? Ano bo sam pomysł pojawiający się dopiero na samym końcu był całkiem ciekawy i nie mógł ubiec mojej uwadze. To dodaje tego klimatu, który brakował filmowi przez cały seans jego trwania. Jeśli kogoś interesuje wizja świata po śmierci specjalnie stworzonego dla wojennych umarlaków, to zapraszam to tej męczarni. Ale jeśli ktoś szuka coś ambitniejszego, proszę się trzymać od tej produkcji z daleka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones