PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33353}

Dom śmierci

House of the Dead
2,7 3 546
ocen
2,7 10 1 3546
Dom śmierci
powrót do forum filmu Dom śmierci

Lubię filmy o żywych trupach, więc kiedy zobaczyłem na półce w wypożyczalni nowy film o zombie, od razu wypożyczyłem go. Już po pięciu minutach oglądania zrozumiałem, że popełniłem największy błąd mojego życia. Zna może ktoś adres reżysera albo scenarzystów tego gnota? Ktoś mi musi oddać kasę za to coś. ten "film" potwierdził moje przekonanie, że najlepsza jest klasyka. Romero i Fulci rządzą!

ocenił(a) film na 10
Mr_Myers

No nie sadze, zeby Twoim najwiekszym bledem w zyciu bylo obejzenie tego filmu... jeszcze kiedys zmienisz zdanie, a napewno nie raz :)

ocenił(a) film na 1
Rzeznik_z_Watykanu

Możliwe, że jeszcze kiedyś zmienię zdanie, ale tylko wtedy, jeśli popełnię większy błąd. Na razie nie popełniłem. Jeśli chodzi o ten film, to nadal będę się trzymał wersji, że to najgorszy albo przynajmniej jeden z najgorszych gniotów w historii kina grozy. Zaraz, chyba muszę zmodyfikować trochę swoją wypowiedź. Przecież tego gówna nie można zaliczyć do gatunku filmów grozy. Zatem jest to najgorszy (albo jeden z najgorszych - jak kto woli) gniot w historii kina w ogóle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones