PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654292}

Dom bardzo nawiedzony

A Haunted House
6,1 29 646
ocen
6,1 10 1 29646
3,0 2
oceny krytyków
Dom bardzo nawiedzony
powrót do forum filmu Dom bardzo nawiedzony

A haunted house to zdecydowanie najlepsza parodia ostatnich lat bije na głowe filmy typu Wielkie
kino,Totalny kataklizm czy obecny Straszny film 5 stawiam go na rowni z Scary movie 1-3 moim
zdaniem nawet jest lepszy troche od Strasznego filmu 4 który też był dobry Marlon Wayans zawsze
potrafił mnie rozbawić polecam dla tych którzy jeszcze nie widzieli a lubią parodie pozycja
obowiązkowa.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
kazikXpower

Film to parodia Paranormal activity główna i jedyna parodia na niej opiera się cały film.

użytkownik usunięty
numer6

Zgadzam się. Nic mnie tak nie rozśmieszyło od czasów Scary Movie 1-3 ;D

numer6

a haunted house w zdecydowanie najgorsza parodia od lat. Totalny, nieśmieszny chłam... Nie ma porównania do Scary Movie.. Zdecydowanie NIE POLECAM!!!

ocenił(a) film na 8
green_world

Chyba mi nie powiesz ze SM 4-5 są lepsze...Ogladałem SM 5 i po 20 min wyłaczylem bo nie bylo nic a nic smiesznego. A tu w Hunted są naprawde fajne riposty i glupie akcje ;D

ocenił(a) film na 1
green_world

Zgadzam się . Wszystko wygląda idiotycznie i żenująco .

green_world

Nie ma porównania do Scary Movie tu masz rację,bo jest o wiele lepszy :-)
Ja płakałem ze śmiechu kilka razy.

numer6

zgadzam się, uśmiałam się do łez.

ocenił(a) film na 8
agnes_a

Kozacki film, a SM 5 to w ogóle...nie wiem co to jest, jeden z najgorszych filmów jakie kiedykolwiek widziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones