PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654292}

Dom bardzo nawiedzony

A Haunted House
6,1 29 646
ocen
6,1 10 1 29646
3,0 2
oceny krytyków
Dom bardzo nawiedzony
powrót do forum filmu Dom bardzo nawiedzony

Jeśli śmieszy Cię pierdzenie, gwałcenie misia, masturbacja krzyżem... to ten film jest dla Ciebie.
Pisanie tutaj o braku poczucia humoru, niezrozumieniu przesłania filmu (lol) itp. będzie dla mnie miłym komplementem.
Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
markac

To można zgwałcić pluszową zabawke? Jest na to paragraf?

ocenił(a) film na 10
markac

Akurat ten misiek był zajebisty i na tym się skończyło

ocenił(a) film na 6
markac

Ten film jest stworzony przez Wayansa więc ogląda się go z nastawieniem do debilnego humoru. Ja taki mogę oglądać, ale nie ocenie takiego filmu na wyżej niż 7. Aczkolwiek zabawa na nim była naprawdę fajna

Rahk11

O ile Straszne Filmy były zabawne, o tyle Haunted House niczym się nie broni.

ocenił(a) film na 7
TheNaturat_2

Jak dla mnie stoi na równi ze Strasznymi Filmami, to ten sam rodzaj debilnego i seksistowskiego humoru. Wydaje mi się, że 13 lat różnicy między premierami obu filmów pozwoliło nam dojrzeć, i w 2013 roku nie śmieszą już nas te seksistowskie gagi, które śmieszyły nas w roku 2000. Obecnie ten film nie wywiera na naszych dojrzałych już umysłach takiego wrażenia, jakie wywarł Scary Movie, gdy byliśmy młodzi. Zgaduję, że w tym temacie udzielają się osoby w wieku 25 - 30 lat.
Bynajmniej tak jest w moim przypadku. Oceniłem film na 9, bo jednak czegoś mi zabrakło. Ale jest to jedna z lepszych parodii jakie widziałem.

matti87

No cóż, o gustach się nie dyskutuje. Mnie ten film ani przez chwilę nie śmieszył :)

ocenił(a) film na 9
TheNaturat_2

moim zdaniem ten film pobił Straszny film, na głowę.

ocenił(a) film na 4
markac

Ja czuje podobnie niestety troche nedzna ta komedyjka,humor to istna kupa i to doslownie i w przenosni, w filmie bohater stawia kloca na prochy ojca dziewczyny po pijaku, przy tym akurat sie troche smialem :D ale przez wiekszosc czasu film nuzy i meczy zamiast smieszyc a niektore zarty sa zenujace

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones