PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654292}

Dom bardzo nawiedzony

A Haunted House
6,1 29 643
oceny
6,1 10 1 29643
3,0 2
oceny krytyków
Dom bardzo nawiedzony
powrót do forum filmu Dom bardzo nawiedzony

Czy to nie jest, aby kręcone w domu z Paranormal Actovity 1? Sypialnia jest na bank identyczna....

karka2000

chyba nei ciezko zauwazyc ze to jest parodia paranormal??

guga_buzka

Parodia, a kopia to dwie inne rzeczy...A poza tym ja się pytam, czy to jest ten sam dom, czy tylko sypialnie skopiowali...

karka2000

w jaki sposób to moglas być kopia? komedia a horror to dwa inne gatunki

guga_buzka

Przepraszam bardzo, ale ja nie mówię o filmie. Pytam się tylko, czy reszta domu tez jest taka sama jak w PA1 czy inna....Czytanie ze zrozumieniem ;)

karka2000

hmm to przeczytaj co napisalas w pierwszym czlonie twojej wypowiedzi. Nie wiem bo nie zaglebiam sie w takie shitowskie horrory

guga_buzka

Kopia, w sensie kopia domu z PA.
A skoro się nie zgłębiasz, uważam że dalsza dyskusja nie ma sensu. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 10
karka2000

Zdaje mi się, że sypialnia i ten 'przedpokój' są identyczne jak w Paranormal. :>

ocenił(a) film na 4
guga_buzka

Wiesz co, nawet ja bez problemu od razu zrozumiałam o co jej chodziło, więc to chyba niezbyt dobrze o tobie świadczy.

xena_4

uuu to dobrze że na świecie sa jeszcze tacy intelektualiści jak ty ,

guga_buzka

Odezwał się król intelektu :D

Ounterios

problem?

Ounterios

jakis problem?

karka2000

Nie odpowiem Ci dokładnie na to pytanie, ale wiem, że Paranormal Activity był kręcony w domu reżysera, Orena Peli w San Diego, także chyba mało prawdopodobne żeby to był ten sam dom :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones