PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654292}

Dom bardzo nawiedzony

A Haunted House
6,1 29 646
ocen
6,1 10 1 29646
3,0 2
oceny krytyków
Dom bardzo nawiedzony
powrót do forum filmu Dom bardzo nawiedzony

Współczuje

ocenił(a) film na 7

Współczuje ludzia ktorzy twierdza ze ta komedia jest niesmieszna . Dobra komedia , mozna posiedziec w piatek przy piwku i nie tylko... Pozytywnie mieszajaca w glowie ;)

Zulub

... a ja współczuję ludziOM, którzy nie potrafią odmieniać rzeczowników :)... a co do filmy to w sam raz na raz.

ocenił(a) film na 8
Zulub

Mi sie bardzo podobała ta komedia, ubawiła mnie do łeż ;D

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 3
Zulub

Film jest po prostu żenujący, a współczuć to można, rzeczywiście, ale tym którzy dają mu dziesiątki czy inne tego typu wołające o pomstę do nieba oceny. Tym niemniej, nad czym ubolewam niezmiernie, kilka momentów faktycznie zahaczających o bycie śmiesznymi było, toteż jestem zmuszony wystawić aż 3. A niech ma. Choć cieszę się, że mam już tę "przyjemność" za sobą.

ocenił(a) film na 6
dentryt

ten film był po prostu tak głupi i żenujący, że aż śmieszny.

ocenił(a) film na 7
cherryboomb

Właśnie i za to dałam taką wysoką ocenę ha! A co!

Ewelina10070

To tak jak i ja ha!

ocenił(a) film na 3
dentryt

gdybym bym totalnie nawalony, moze pare razy parsknalbym smiechem. niestety ogladalem go na trzezwo.

ocenił(a) film na 8
Zulub

Nie każdy lubi takie filmy jak te, mnie jednak film się spodobał. Świetnie sparodiowali filmy i z niecierpliwością czekam na drugą część.

Zulub

Mi również się podobał. Dawno się nie uśmiałam na żadnej komedii, a ten film miał naprawdę dobre sceny. Choć muszę przyznać, że niektóre z nich były niepotrzebne i żenujące, to ogólnie film jest w porządku :)

Zulub

"ludzią", "mi się"... Po takich "recenzjach" od razu widać komu się takie filmy podobają i do jakiego rodzaju widowni są skierowane.

ocenił(a) film na 2
Zulub

Film taki, aby zabić jakoś czas to akurat się nada. Bywały momenty, gdzie można było się uśmiechnąć, ale bez polotu; chociaż najbardziej żałosna sceną była ta, w której Marlon kopulował z pluszakami - wzorowali się na "Kac Wawa" (?)

ocenił(a) film na 8
Zulub

przy tym filmie nie da sie nie śmiać :D dobry jest

ocenił(a) film na 1
Zulub

Ja mogę współczuć tym, którzy potrafią się śmiać z masturbacji krzyżem bądź z księdza chowającego do biblii trawkę czy kokainę do diamentowego krzyża. Do połowy film był do zaakceptowania, reszta niesmaczna i obrażająca chrześcijan i ich wiarę.

ocenił(a) film na 4
Zulub

Nie jest, aż tak zła. Początek śmieszny, ale z biegiem czasu staje się monotonna i coraz głupsza. Po prostu się dłuży. Jak dla mnie zasługuje na czwórkę.

ocenił(a) film na 8
Nunx_filmweb

ostatni raz tak się śmiałem na Kac Vegas I :)
rewelacyjny kawałek na wieczór :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones