PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654292}

Dom bardzo nawiedzony

A Haunted House
6,1 29 646
ocen
6,1 10 1 29646
3,0 2
oceny krytyków
Dom bardzo nawiedzony
powrót do forum filmu Dom bardzo nawiedzony

Wszystko w tym filmie kręci się wokół daremnych zboczonych scen. Nie wystawiam oceny.

ocenił(a) film na 6
olga192

Co tam niby takiego zboczonego było? Duch też ma swoje potrzeby, musisz to zrozumieć...z resztą pierwszy lepszy American Pie ma większą dawke "zboczenia"....przewrażliwiona istoto proponuje do kościółka i się wyspowiadać z tego ,że taki brzydkie filmy oglądasz..

Detoksynator

hehe no nie wyobrażam sobie oglądać tego filmu np. z rodzicami :) byłoby mi głupio. Wiesz co, no pierdzenie, bekanie i walenie misia nie bawi mnie, sorry. Widziałam wiele parodii i były o niebo lepsze. W dzisiejszych czasach (nie wiem dlaczego) ludzi śmieszą rzeczy prymitywne. To jest moja ocena, skoro Tobie sie podobał - ok ;) Pozdro

olga192

a poza tym, American Pie nie jest parodią, więc nie porównuj :)

ocenił(a) film na 6
olga192

American Pie jest przede wszystkim komedią tak samo jak Haunted House, więc porównywać jak najbardziej można.I nadal nie mam pojęcia o co ci chodzi z tym zboczeniem... miś to były jaja, w tym filmie nawet nie widziałem pół nagiego cycka, też mi wielce "zboczony" film..

Detoksynator

wulgarny i tyle, nie ma sie z czego śmiać. Prymitywne, głupie żarty. Nie potrafią nic ambitniejszego i inteligentniejszego zrobić to robią kaszane a szara masa sie smieje :) Twoja ocena widze też nie jest zbyt wysoka.

ocenił(a) film na 6
olga192

No fakt nie jest to film zbyt wysokich lotów, ale da rade obejrzeć do końca, a to sukces na tle innych nowych filmów, które ostatnio oglądałem. To jest ten rodzaj humoru przy którym wyłączasz mózg i śmiejesz się z głupot, typu pierdy , kupa na dywanie itd.Jako nieskomplikowany odstresowywacz po ciężkim dniu sprawdza się elegancko moim zdaniem. ten rodzaj komedii też jest potrzebny nie tylko ambitne i przemyślane kino.. a Ty skoro nie lubisz takich klimatów nie potrzebnie się w ogóle zabierałaś za ten tytuł.

Detoksynator

właśnie bardzo dobrze, że zabrałam się za to, ponieważ moją opinie pewnie niejeden podzieli :) dzięki za dyskuje, to też się tutaj przyda :) Pozdrooo!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones