PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5158}
7,7 209 682
oceny
7,7 10 1 209682
7,5 35
ocen krytyków
Donnie Darko
powrót do forum filmu Donnie Darko

Witam, mam pytanie odnośnie wspomnianego w tytule cytatu. Oglądałem Donniego z rok temu z lektorem i w głowie został mi własnie ten cytat. Wczoraj znowu obejrzałem film, również z lektorem (nie wiem czy był to ten sam lektor) i w ogóle takie zdanie albo coś podobnego nie było wypowiedziane. Szukałem w polskich i angielskich napisach czy takie zdanie mogło realnie paść w filmie, bo wiadomo, że lektor nie tłumaczy wszystkiego i też nic nie znalazłem. Teraz przez to przechodzę kryzys światopoglądowy. Zastanawia mnie to czy jakiś lektor mógł w jakiś taki sposób przetłumaczyć kwestie z filmu. Bo byłem święcie przekonany, że ów cytacik pochodzi z Donniego. Jeśli jednak nie pochodzi stąd to z jakiego innego filmu. Pomóżcie szybko bo pochłonięty w rozmyślaniu nie będę mógł później spać

ocenił(a) film na 9
kamil11osin

Oczywiście ten ''cytat'' nie musi iść słowo w słowo

ocenił(a) film na 9
kamil11osin

Jestem przekonany że też to słyszałem, ale sprawdziłem w tych częściach filmu w których myślałem że będzie, i nie znalazłem. Dziwna sprawa, ja oglądałem kilka razy, na pewno z tym samym lektorem.

ocenił(a) film na 9
Guru_Wyrocznia

Jakiś czas po założeniu tego tematu znalazłem coś takiego:
"Ludzkie życie jest zbyt ważne, zbyt cenne i zbyt precyzyjne by było kontrolowane przez strach."
Wypowiada to Jim Cunningham w jakiejś 25 minucie filmu. Wciąż jednak czuje niedosyt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones