PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5158}
7,7 209 653
oceny
7,7 10 1 209653
7,6 34
oceny krytyków
Donnie Darko
powrót do forum filmu Donnie Darko

Co to jest?!!?? DLACZEGO tak wysoko?? każdy film z top 10 jest od niego lepszy. Co wy w nim widzicie???

ocenił(a) film na 8
petermas

Ty Idioto..... naprawde jesli wolisz ogladac glupie filmytypu kevin sam w domu to je ogladaj nikt nie kaze Ci ogladac madrych filmow z przeslaniem...

ocenił(a) film na 6
chanet_2

....wiesz co z tego wszystkiego to chyba ty jestes idiota.......

ocenił(a) film na 10
petermas

jak dla mnie film świetny i dałam mu 10/10,bo na to zasługuje...

ocenił(a) film na 10
surykatka666

Nie rozumiem o co chodzi.Różne filmy podobają sie różnym ludziom.To dobrze.Jakie to by było nudne gdyby każdy miał to samo zdanie.Róznic zdań jest potrzebna do prowadzenia dyskusji a bez tego zadne forum nie miałoby chyba sensu,prawda??Tutaj niestety zauważyłem że wszelkie próby podjęcia dyskusji konczyły sie na obrzucaniu się inwektywami.
A co do Doniego to wg mnie jedna z najlepszych produkcji ostatnich lat. Świetna gra Gylenhala (nie więżę że to napisałem:P) Idealnie pasująca do nastroju muzyka,fabuła która rodzi naprawde wiele interpretacji,mniej więcej tyle ilu ludzi film oglądało i starało się zrozumiec (co według mnie jest niewykonalne)...To jest to co ja doceniam w filmie... więc według mnie 9,5/10 a ponieważ nie moge wystawić 9,5 to postawiłem 10

ocenił(a) film na 10
baka_jg

Czy wy ludzie na prawde jestesci tępi ;/ poprostu zal mi sie was robi jak wasze negatywne komenty czytam .Film jest pieknym arcydziełem opowiadajacym hiastorie nastolatka borykajacego sie z wlasna psychika . Jesli nie zrozumieliscie przeslania tego filmu to naprawde wspólczuje przez takich jak wy Polska uznawana jest za kraj totalnych debili .Poprostu zaal ode mnei film ma 10 :)

ocenił(a) film na 10
nicctt1313

Nie mówiąc dużo powinni wszystkich przeciwników i fanów DD wysłać na Battle Royale, wyrżnąłbym wszystkich przeciwników w pień, że tak podejde do tego już w subiektywny sposób :]

ocenił(a) film na 10
petermas

totalne arcydzieło 10/10 szkoda że takich filmów nie ma więcej...

ocenił(a) film na 9
michi468

@ petermas

Spokojnie. Poproś starszą osobę aby obejrzała dokładnie całą powierzchnię twojej mózgoczaszki, może się okazać, iż padłeś ofiarą nielegalnej lobotomii.

ocenił(a) film na 9
Icheb

Drogi Petermasie!
Przykro mi, że nie doceniasz tak genialnego filmu i przykro mi także to mówić, ale w takim razie Ty sam jesteś 'totalną porażką'. Pozdrawiam Cię serdecznie.
Wielka fanka filmu Donnie Darko

ocenił(a) film na 8
petermas

Wg mnie sam jesteś totalną porażką! Współczuć tylko twoim rodzicom.
Pytasz co to jest ? To jest świetny film. Wysoko jest, bo większości się podoba. Możliwe, że każdy film z top 10 jest od niego lepszy, ale takie stwierdzenie jest raczej ciężko udowodnić bądź obalić. Poza tym to tylko ranking. Co za różnica na jakim miejscu on się znajduje. Ważne, że jest i że można o nim podyskutować. A w filmie można zobaczyć wiele, tylko trzeba być trochę inteligentniejszym.

Film jest filmem i jednym się podoba innym nie. Nie najeżdżam na tych, którzy twierdzą że film jest przeciętny. Może rzeczywiście stawiają poprzeczkę trochę wyżej. Ale jak ktoś wyskakuje z takimi hasłami jak totalna porażka i oceną 1/10 przy tak dobrej produkcji i wysokiej ocenie innych to albo gość ma styropian zamiast mózgu, albo chce poprostu zaistnieć gdzieś na forum ze swoimi pseudoteoriami.

Odnośnie filmu nie zamierzam tu udowadniać, że jest dobry, bo w innych tematach masa ludzi udowodniła, że tak jest.

PS: Nie karmić trola !

ocenił(a) film na 9
petermas

Brawo, właśnie przed chwilą na forum "Ojca Chrzestnego" opisywałem tego typu zjawiska. Zjawiska głupoty tudzież nieudolnej prowokacji. Drukowane litery i koniecznie duuuużo wykrzykników, zaakcentowanych dodatkowo spacją pomiędzy kolejnymi ich partiami.

I tu pojawia się moje pytanie: po co Wy to komentujecie? Czy nie lepiej pozostawić takowe tematy puste, bądź dla osób, których odpowiedź będzie równie gustowna jak sam temat (np. "ty jesteś porażka!")? Jak ktoś chce polemizować z negatywną opinią o filmie czy nie lepiej poświęcić 5 minut na znalezienie tematu zawierającego prawdziwą krytykę z niewielkim przynajmniej uzasadnieniem? Warto marnować klawiaturę na pisanie do kogoś, kto albo i tak nie zrozumie tego co się do niego pisze, albo śmieje się potem z osób, które uwierzyły w jego śmieszną prowokację? Przez taką, a nie inną liczbę komentarzy (do której niestety sam się teraz przyczyniam) pod tego typu tematami pojawia się ich coraz więcej i więcej i więcej... I juz za niedługo filmweb stanie się onetem (nie chciałbym tu robić antyreklamy ww serwisu, ale taka jest prawda). A chyba tego nie chcemy, nieprawdaż?

ocenił(a) film na 10
petermas

Moim zdaniem osoby oceniające ten film 1/10 poprostu nie oglądnęły go uważnie lub poprostu go nie zrozumiały.
Na ocenę 10/10 film zasługuje, ponieważ:
- był dobry technicznie,
- muzyka na wysokim poziomie,
- dobra gra aktorów,
- ciekawa fabuła,
- aby go zrozumieć trzeba pomyśleć, "uruchomić" wyobraźnię,
oraz wiele innych..
Polecam także filmy Davida Lyncha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones