PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131195}

Doom

5,4 35 715
ocen
5,4 10 1 35715
4,0 4
oceny krytyków
Doom
powrót do forum filmu Doom

film jest pierwsza klasa niema leprzych od niego ten jest najleprzy w swojej klasie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Grzessiek_THC

no luz zgadzam sie gra jest kultowa ale były już filmy na podstawie gier ale niestety żadnego dobrego - Resident Evil , Mortal Kombat ,Street Figter, Final Fantasy ci cholerni reżyserzy każdą dobrą gre potrafią spierdolić na ekranie więc ja co do tego filmu nie mam tyle optymizmu

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Grzessiek_THC

po pierwsze: nie oceniaj filmu ktorego jeszcze nie widziales

po drugie: naucz sie pisac bo pochlastac sie mozna jak sie czyta "morze" zamiast "moze" albo "leprzych" zamiast "lepszych"

po trzecie: skoncz podstawowke

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Grzessiek_THC

Lepiej nie zasłaniaj sie dyslekcja, tylko cwicz, ja tez jestem dyslektykiem i sie ciagle tym nie zaslaniam;p

Covall

Dokładnie - takie czasy teraz, że jak brak checi to cyk zalatwic sobie papierek i miec wszystko w glebokim powazaniu. :(

ocenił(a) film na 5
Grzessiek_THC

jaaaaaaaasne teraz wszyscy maja dysleksje bo to swietna wymowka na lenistwo

ucz sie pisac czlowieku

Grzessiek_THC

tak ogólnie offtopic skąd wziąłeś tego avatara?

ocenił(a) film na 7
galopujacy_jelen

Hej! Co macie do Mortal Kombat?! Pierwsza część była, jest i będzie zajebista nie ważne ile razy ją obejżę. Dwójka faktycznie mogła zepsuć smaka na ekranizacje gier ale ludzie... MK:the Movie jest świetny. To najlepsza ekranizacja gry komputerowej (przynajmniej jak do tej pory).

A co do Street Fighter to nie patrz na film amerykański z vanDamem tylko na prawdziwą ekranizację japońską (bo to japońska gra).

Grzessiek_THC

Nie istnieje cos takiego jak dysleksja. Prawie trzy tygodnie temu ogladalem program dokumentalny o tym. Wiedzialem o tym wczesniej, ale teraz juz sa dowody na to
Bycie dyslektykiem jest ostatnio tak modne jak byc gejem

Pozatym... sprawdzenie pisowni w Wordzie czyni cuda

PS
Ale zeby "meskiego czlonka" nie potrafic napisac poprawnie to juz jest tragedia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones