PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131195}

Doom

5,4 35 715
ocen
5,4 10 1 35715
4,0 4
oceny krytyków
Doom
powrót do forum filmu Doom

Trailer

ocenił(a) film na 6

Obejrzałem trailer Dooma. Film jest podobny do Resident Evil. A Resident Evil było fajne,więc Doom też będzie, tymbardziej ,że reżyseruje go Andrzej Bartkowiak.

DSLMarvel_Behnke

Takie podejście to ja rozumiem.A inni to by tylko że reżyser nie ten,że jak na podstawie gry to źle ,itd,itp.Ja też obejrzałem ten trailer (wczoraj wieczorem) i nie mogę się doczekać premiery kinowej (że nie wspomnę o DVD).

tonyh_2

Tak sie sklada ze trailer, kicha do potegi entej. Dwojka Residenta miala wiecej do pokazania. Kilka sekund Milli biegajacej w dol, po scianie bije na glowe cala zapowiedz Dooma

To bedzie udany film... dla widzow do 14 lat
Tak jak kiedys Street Fighter. Jak bylem maly to sie zachwycalem, ale jak doroslem to zostala tylko milosc do gry

tonyh_2

A swoja droga. Bartkowiak niech sie zajmie kreceniem filmow, bo rezyser z niego marny

VvX

teraz to już się czepiasz.Jak będzie film to wtedy ocenimy.

tonyh_2

Obsada marna, trailer marny... to mnie jakos nie nastraja optymistycznie :)

VvX

w "OSZUKAĆ PRZEZNACZENIE" też była marna obsada, a jak dla mnie film był zajebisty.Zarówno pierwsza jak i druga część.Trzymam kciuki za trzecią.Za DOOMa też trzymam oba kciuki.

tonyh_2

Taki argument sobie w "buty" schowaj ;)
The Rock jest beztalenciem aktorskim, a Karl Urban nie podniesie filmu na wyzyny

VvX

No jakoś się bronić muszę,no nie?Ale i tak uważam że film będzie fajny.Pozdro :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones