PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131195}

Doom

5,4 35 715
ocen
5,4 10 1 35715
4,0 4
oceny krytyków
Doom
powrót do forum filmu Doom

gdybym miała iść z własnej woli na ten film to pewnie bym się nie skusiła - jakoś nie pociągają mnie filmy na podstawie gier – widziałam (niestety) Resident Evil czy Tomb Raider (również niestety), jakoś nie przypadły mi go gustu... żałosne wydają mi się zawsze momenty gdy tzw "zombi" majtając rękami przed sobą próbują dorwać bohatera... w DOOM też są, ale... zaserwowano nam to w ciekawszy sposób – ta prosta sztuczka bardzo mi się podobała...
Nie jest to kino przełomowe, ale zdecydowanie dobry film tego rodzaju – dobra scenografia – trochę kojarzyła mi się z klimatem „Obcy – decydujące starcie” czyli tak jak lubię:]... dobra muzyka i ścieżka dźwiękowa a to ważne gdy momentami widzimy prawie tylko ciemność...
Niby wszystko do przewidzenia i jak zwykle zginął pierwszy ten na którego stawiam, ale nie zmienia to faktu, że film trzymał trochę w napięciu... do obsady nie mam zastrzeżeń... ogólnie seans bardzo udany...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones