PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131195}

Doom

5,4 35 715
ocen
5,4 10 1 35715
4,0 4
oceny krytyków
Doom
powrót do forum filmu Doom

więc nie przekreślam filmu na wstępie, chętnie zobaczę co wyjdzie z tego, ale filmu kultowego raczej się nie spodziewam

Tombstone

Ha Ha Ha! to dobre :] Masz rację, dobrze że tego nioe reżyseruje Uwe Boll :P
ale Bartkowiak to też nie za wesoło :/ jego ostatni film "od kołyski ażpo grup" było do dupy, ale myśle że chociaż potworki będą fajne bo Stan Winston robi, więc chociaż tyle ;)

Ander

Moim zdaniem "od kołyski aż po grób" było zajebiste!!!

lenart

Bo jakiś tam raper główną role gra, tak?
ja nie lubię filmów gdzie główną rolę gra typ dlatego że jest raperem, i film jest robiony pod niego... Jest wielu czarnoskurych utalentowanych aktorów którzy nie mogą zrobić kariery bo jakiś raper ma kaprys zagrać sobie w filmie...

Tombstone

No dobre dobre:P Jakby Uwe Boll miał to reżyserować to chyba bym się załamał.Mam nadzieje że to będzie trzymający w napięciu filmik.Z tego co widziałem w zwiastunie to zapowiada się całkiem nieźle:)

zdulak29

Ja myśle że będzie tak, napewno bedzie leprzy niż filmy Uwe Boll'a ( Boże za jakie grzechy nam go zesłałeś ), stworki będą na poziomie bo Stan Winston je robi, ale nie będzie taki jak bysmy chcieli, napewno nie będzie takiego klimatu jak w grze bo reżyseruje Bartkowiak, i tyle.
A tak na marginesie, ja jestem ciekaw kto daje pieniądze na produkcje filmu który reżyseruje Uwe Boll ? Rany, co to muszą być za debile !!! jak to sie dzieje że on dalej kręci filmy? może sam je sobie produkuje? może dostał spadek od dziadka, i nazłość tym którzy go ze szkoły filmowej wyżucili robi filmy, tylko dlaczego za te zemste my musimy cierpieć ?

ocenił(a) film na 5
Ander

Hehe .. Uwe Boll znalzazł skarb Hiltlera i teraz męczy nas swoimi filmami :-)

a co do Dooma .. drugi zwiastun świetny ... i choć zdaje mi się że zapowiada się bardziej film akcji niż rasowy horror ( patrz Bartkowiak ) to chyba nie będzie ash tak źle .. nie??

ps. W zwiastunie wbiły mnie w ziemie sceny kręcone w trybie FPP :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones