Skyscraper

1 godz. 42 min.
5,7 27 228
ocen
5,7 10 27228
5 537
chce zobaczyć
5,3 7
ocen krytyków
{"rate":5.28571,"count":7}
{"type":"film","id":795910,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Skyscraper-2018-795910/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Drapacz chmur
 • Logan87 ocenił(a) ten film na: 2

  Ten film niczym się nie broni. Akcje kaskaderskie mogą wyglądać efektownie w kinie, ale są tak niewiarygodne, że wywołują jedynie śmiech. Zresztą nie ma tu nawet nic nowego. Płonący wieżowiec, wspinaczka, przejście nad przepaścią, na krawędzi budynku, skok przez turbinę. Jeśli mam już oglądać coś takiego to wolę Bonda, przynajmniej ma jakiś klimat. Scena z dźwigiem przypomniała mi akcje z Casino Royale. No ale tu mamy wspinaczkę king konga, a w Bondzie ciekawą akcję.

 • Amiga600 ocenił(a) ten film na: 3

  Logan87 Film to istna klapa pod każdym względem. Szok normalnie. Po Rampage spodziewałem się czegoś naprawdę dobrego. San Andreas był bardzo podobny choć o niebo lepszy!

 • Logan87 Są filmy które oglądam tylko raz i nigdy więcej do nich nie wracam. - to jest właśnie tego typu film. Dwayne gra w coraz gorszych gniotach, przez co jego nazwisko traci na wartości. Niedługo ludzie będą omijali filmy w których występuje. Założę się, że zaraz spróbują go wcisnąć w rolę jakiegoś superbohatera, bo tylko do takich roli pasuje. Ogólnie, przeglądając jego filmografię stwierdzam, że aktor z niego nijaki, bez charakteru. Coś tam próbuje pokazać w Ballers, ale to nie jego styl - biznesmen goryl w garniturze. Jedynym plusem tego filmu jest to, że nabrałem ochoty na przypomnienie sobie klasyka o przygodach Johna i Hansa :)

 • hubio ocenił(a) ten film na: 4

  Dodi_6 superbohaterów to gra 1 liga Hollywood... :)

 • matemato ocenił(a) ten film na: 2

  Logan87 no niestety...

 • somsiad_pat ocenił(a) ten film na: 4

  Logan87 nie ma to jak wejść po rusztowaniu na 200 piętro bez nogi

 • Logan87 A czy dzisiaj można jeszcze w ogóle znaleźć czysto rozrywkowe kino sensacyjne (takie choćby w typie 3 pierwszych części Die Hard), które nie jest tylko pustym efekciarskim bzdetem, bez śladu realizmu?

 • Logan87 Z samego opisu na FW zaleciało mi Szklaną Pułapką, a zdjęcie w tle niczym Mission Impopssible. Dzięki za ten wpis. Zaoszczędziłeś mi cenny czas :) Pozdrawiam

 • Logan87 ocenił(a) ten film na: 2

  dzina26 Miło że mogłem pomóc :) Pozdrawiam.