PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=582365}

Druhny

Bridesmaids
5,8 80 383
oceny
5,8 10 1 80383
6,5 29
ocen krytyków
Druhny
powrót do forum filmu Druhny

Dawno się tak nie śmiałem jak na Druhnach. Odlotowa komedia. Nie tylko Megan była
rewelacyjna otrzymując nominacje do Oscara, Annie również. Przypominała mi zresztą Bridget
Jones i grała niezwykle przekonująco. Ci którzy lubią tamten film powinni zobaczyć i Druhny. Po
prostu świetna rozrywka na sobotni wieczór.

Voytentroth

Lubię "Dziennik Bridget Jones", ale nie wiem z czego się można było śmiać na "Druhnach".
Szczerze film przeciętny, nawet bardzo. Są lepsze komedie.

ocenił(a) film na 8
Mr_W

De gustibus non est disputandum jak mawiali starożytni i mieli rację :) O gustach więc wychodzą jałowe dyskusje i nie ma co dyskutować. Dla mnie Druhny były bardzo zabawną komedią, ale rozumiem też, że dla innych jest to przeciętne dzieło. Ostatnio tak szczerze ubawiłem się na Bridget. Temat nieradzącej sobie ze swoją zakręconą osobowością trzydziestolatki występuje w tych obu filmach - stąd właśnie skojarzenia. Pozdrawiam.

Voytentroth

Podobieństwo jest, ale mimo wszystko jakoś ostatnio według mnie nie ma dobrej komedii z której można było się pośmiać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones