PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=582365}

Druhny

Bridesmaids
5,8 80 383
oceny
5,8 10 1 80383
6,5 29
ocen krytyków
Druhny
powrót do forum filmu Druhny

Obiektywizm

ocenił(a) film na 7

Skrajne opinie o Tym filmie są krzywdzące, zarówno ocenianie tego filmu jako DNO jest oderwane od rzeczywistości, nawet ocena 5,4 jest za słaba w końcu kretyńskie polskie "ciacho" ma aż 4,1. A film ogląda się przyjemnie, jest wiele zabawnych momentów zarówno z żartami o gastro-problemach, jak i życiowych problemach.
Żarty wcale nie są skrajnie obrzydliwe, (american pie dopiero nam serwuje koktajl) wynikają z sytuacji i z charakteru bohaterów.
Przesadą jest też określanie filmu fantastycznym, choć dialogi są na przyzwoitym poziomie niektóre postacie można było szerzej przedstawić i wtedy mógłby być zabawniejszy.
Moja ocena to 6,5 (dałem 7 bo to zaokrąglenie do pełnej oceny ;)
Polecam bo w grupie takich "przebojów" jak "Baby są jakieś inne, Ciacho, Listy do M, ochy achy i Karole i inne polskie świeżutkie rodzynki ten film naprawdę potrafi rozbawić.
Acha i moim zdaniem jest nawet lepszy od "Kac Vegas w Bangoku"

ocenił(a) film na 3
hylotrupe

Przyznam się szczerze że oglądam naprawdę dużo filmów w tym i komedii (looknijcie na moj profil) ale ten film to katastrofa jest,dawno nie widziałem tak słabego filmu. Tu już nie chodzi nawet o sranie do umywalki,rzyganie czy słabe teksty. Chodzi o to że nie dość że film jest monotonny to jeszcze trwa 2h (lubię długie filmy ale DOBRE filmy),to "dzieło" nie ma krzty fajności w sobie,fabuła nudna i ciągnąca się jak flaki z olejem,1 druhna była jakimś totalnym nie porozumieniem ni to chora psychicznie ni to zdesperowana ni to zabawna po prostu słabizna. Co do American Pie to ten film akurat ma klimat,bohaterowie są sympatyczni (czego nie można powiedzieć o filmie "Druhny")zabawni i tam są fajne sytuacje ale również niektóre są z życia wzięte. Polskie komedie to zupełnie inna bajka/inny klimat dlatego je także ocenia się "inaczej" bo to zupełnie inny humor to raz a dwa są na w ogóle inne tematy niż typowe Amerykańskie komedie. Tak czy owak dałem Druhną ocenę 3 a to i tak za dużo jak na wycięte 2 godziny z mojego życiorysu. Podsumowując jeśli macie zamiar obejrzeć coś na miarę "Polowanie na druhny","Noc Kawalerów", czy przygodę rodem z "American Pie" to się zawiedziecie i to bardzo. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones