PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=247980}

Drzwi obok

Naboer
6,5 5 776
ocen
6,5 10 1 5776
Drzwi obok
powrót do forum filmu Drzwi obok

4/10 dziwny

ocenił(a) film na 4

i niezrozumiały, nie polecam!thrillery psychologiczne jak najbardziej ale nie takie glupie

ocenił(a) film na 8
p_a_l_k_a

dziwny, niezrozumiały? co w tym takiego niejasnego? najlepiej pozostać głupim i krytykować; proszę, napisz co w tym filmie jest tak niezrozumiałego, może wspólnymi siłami postaram się Ci pomóc w rozwiązaniu jakże skomplikowanego fabularnie dzieła.

ocenił(a) film na 4
freepick

nie znasz mnie więc, nie używaj takich słów. łatwo jest kogoś oceniać pozostając anonimowym, ale akurat nie w tym celu powstają miejsca do dyskusji na takich stronach jak "filmweb".Nie dyskutuję z Tobą, a teraz pewnie jedyne na co Cię stać to dalsze ubliżanie mi? żenada i hipokryzja.

ocenił(a) film na 8
p_a_l_k_a

dziwnaś.

ocenił(a) film na 7
p_a_l_k_a

Ten film nie jest "dziwny, niezrozumiały" i na pewno jest to mocny thriller psychologiczny. Zgodzę się, że mógł być niezrozumiały do pewnego momentu, ale przecież koniec nie pozostawia żadnych nieścisłości.
Całkiem niedawno wróciłem do tego filmu i obejrzałem go jeszcze raz, bo faktycznie niektóre szczegóły, które działy się w głowie głównego bohatera były dość trudne do ogarnięcia. Oglądając go już trochę na chłodno nie robił na mnie takiego wrażenia jak za pierwszym razem. Mogłem skupić się bardziej na stronie technicznej filmu, nie skupiając się już tak bardzo na zawiłości fabuły. Nadal twierdzę, że film jest dobry chociaż odejmuję jedno oczko w swojej ocenie dla tego filmu.
Pozdrawiam

użytkownik usunięty
p_a_l_k_a

wynudzilam sie uwielbiam kino psychologiczne ale to bylo dziwne ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones