PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=247980}

Drzwi obok

Naboer
6,5 5 776
ocen
6,5 10 1 5776
Drzwi obok
powrót do forum filmu Drzwi obok

Film podobal mi sie aczkolwiek nie powalil...a skojarzyl mi sie z hotelem zla jesli chodzi o korytarze, barwy, napiecie, moge polecic szczegolnie 1 czesc choc 2 tez daje rade. Jak w temacie, czy norwedzy czyms jeszcze nas zaskoczyli pozytywnie? czekam na propozycje, horrory/thrillery byle straszne i bez sztucznych efektow specjalnych bo tego nienawidze

ocenił(a) film na 6
n0id3ntity2

To może coś duńskiego i szwedzkiego? Biały Labirynt i Pozwól mi wejść. Polecam zwłaszcza ten drugi. Tyle że to raczej takie dramaty społeczne z elementami thrilleru/horroru, więc nie wiem czy tego dokładnie szukasz. Ale za to bez efektów specjalnych 'zza oceanu'. Albo tego samego reżysera co Drzwi obok - Babycall.
Jakbyś znał jeszcze coś w tym stylu oprócz Hotelu zła, byłbym wdzięczny za propozycje.

ocenił(a) film na 7
wai

no pozwol mi wejsc akurat ogladalam, ale ze wampiry jakos do mnie nie przemawiaja(jakos mimo ze sie staram to nie moge w nie uwierzyc). O Babycall slyszalam ale chyba pominelam bo mnie opis nie zainspirowal, ale moze faktycznie warto. No moge polecic zdecydowanie la cara oculta, tyle ze zupelnie inna produkcja, ale jeden z lepszych na jakie sie natknelam w ostatnim czasie, zeby nie powiedziec ze prawie najlepszy..

ocenił(a) film na 8
n0id3ntity2

Babycall jeszcze lepszy od "Naboer", który trzyma klmiat mocnego thrillera, chociaż szkoda, że taki krótki (ja mam wersje 72 min w stosunku do 78 min z filmweb, czyzby jakas cenzura?), mógłbyć trochę bardziej rozbudowany

ocenił(a) film na 6
n0id3ntity2

A ja właśnie uwielbiam filmy o wampirach, począwszy od 'Nosferatu. Symfonia grozy' z 1922 r. poprzez 'Nosferatu. Wampir' na 'Cień wampira' oraz 'Pozwól mi wejść' kończąc. Byle tylko nie 'Zmierzch'!
La Cara oculta niestety średnio mi się podobał. Za to na Norwegach nie zawiodłem się - Hotel Zła był naprawdę dobry.
Jak znajdę jeszcze jakiś dobry horror/thriller norweski, dam znać! I liczę na wzajemność ;) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
wai

http://www.filmweb.pl/film/Klatka-2010-483190

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones