PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=141038}
6,7 114
ocen
6,7 10 1 114
Duane Hopwood
powrót do forum filmu Duane Hopwood

Duane Hopwood

ocenił(a) film na 6

Średnio porywająca pozycja, która jednak coś w sobie ma. Fabuła prymitywna jak budowa szklanki, a sam temat wałkowany miliony razy. Coś jednak pozostaje w sercu jak wchodzą napisy końcowe. Muszę przyznać, że w momencie gdy Duane był na samym dnie, miałem ochotę przerwać seans. Obawiałem się, że film pozostawi po sobie nieprzyjemny nastrój. Tym bardziej ironiczny jest dla mnie fakt, że ocenę filmu ratuję jego koniec. No właśnie. Czy było w ogóle jakieś zakończenie? Osobiście uważam że było. Mianowicie - Duane unoszący symbolicznie szklankę zamiast kieliszka. Można się domyślić, że mimo jego wewnętrznej tragedii wszystko będzie ok. Jednak sam film mnie nie zachwycił więc jedynie 6/10.

ocenił(a) film na 6
inn0cent

zgadzam sie. kreacja schwimmera jest znakomita, tara uczuciami lecz sam film jest srdni. zdjecia i muzyka nie zachwyca. jedyne czego nie moglem zniesc to poniektore ujecia zrobione jak chocby od niechcenia. mysle jednak ze film godny polecenia bo cos w sobie ma.

ocenił(a) film na 6
benjamin_qotsa

mialo byc "targa uczuciami" i jeszcze jedno - komedia obyczajowa? to chyba jakis zart!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones