PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5825}

Duchy Marsa

Ghosts of Mars
4,6 10 054
oceny
4,6 10 1 10054
4,2 6
ocen krytyków
Duchy Marsa
powrót do forum filmu Duchy Marsa

oj średniawo!

ocenił(a) film na 3

ogląda się w miarę przyjemnie, dobrze (podoba mi się że efekty wykonane są "po staremu") zrobiony, ale po co? mamy tu parę fajnych pomysłów zaadoptowanych do całkiem niefajnego rozwiązania fabularnego. bo podoba mi się np. pomysł z tytułowymi "duchami", ale nie podobają mi się np. te potwory ucieleśniające owe duchy, a pomysł z grupą policjantów, którzy eskortują złoczyńcę, który w końcu im pomaga też nie jest niczym nowym. najmocniej zawodzi nie jako rozrywka, ale jalo dzieło znakomitego reżysera.

użytkownik usunięty
dnaoro

Słaby to mało powiedziane
syntetyczny, nakręcony w tanim studio, wszyscy odpicowani w błyszczących ciuszkach i ekstra makijażem ani grama kurzu, muzyka pseudo heavy metalowa, gra aktorska, z której bije udawane zaangażowanie i energia, plastikowe modele karabinów z przyszłości, udawane beznadziejnie emocje, amerykańskie dzwięczne nazwy miast na Marsie, wszystkie dialogi nasączone kozackim akcentem USA, główna bohaterka to rzutka blondynka, która umie każdemu dogadać, wszystko tekturowe, oczywiście czarny charakter kryminalisty (przynajmniej na początku) gra muszyn ICE CUBE - co on tam robi??? Zastanawiam sie czy wystarczy mi pogardy dla takiego rodzaju kina, oglądam filmy klasy Z jako pokutę i robię to podświadomie. Jeżeli trafię na gorszy powiadomię imidiatelly. OVER

użytkownik usunięty
dnaoro

Słaby to mało powiedziane
syntetyczny, nakręcony w tanim studio, wszyscy odpicowani w błyszczących ciuszkach i ekstra makijażem ani grama kurzu, muzyka pseudo heavy metalowa, gra aktorska, z której bije udawane zaangażowanie i energia, plastikowe modele karabinów z przyszłości, udawane beznadziejnie emocje, amerykańskie dzwięczne nazwy miast na Marsie, wszystkie dialogi nasączone kozackim akcentem USA, główna bohaterka to rzutka blondynka, która umie każdemu dogadać, wszystko tekturowe, oczywiście czarny charakter kryminalisty (przynajmniej na początku) gra muszyn ICE CUBE - co on tam robi??? Zastanawiam sie czy wystarczy mi pogardy dla takiego rodzaju kina, oglądam filmy klasy Z jako pokutę i robię to podświadomie. Jeżeli trafię na gorszy powiadomię imidiatelly. OVER

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones