PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107914}

Duma i uprzedzenie

Pride and Prejudice
5,0 2 455
ocen
5,0 10 1 2455
Duma i uprzedzenie
powrót do forum filmu Duma i uprzedzenie

szczególnie polecam nastolatkom. Ja popłakałam się ze wzruszenia, ale było też wiele zabawnych momentów. Ogólnie oceniam ten film pozytywnie i gorąco polecam na jesienne wieczory.

użytkownik usunięty
oponka

ten filmek jest super!!!!! siedziałąm sobie w zimowy wieczór przed kominkiem i spoglądałam na tv...no i na HBO2 o 17.10 leciał...ja się też popłakałam...Orlando S. to niezły przystojniaczek...heh...spoko filmek...musze se go zobaczyć kolejny raz...a potem jeszcze kolejny itd.

użytkownik usunięty

jak dla mnie, to ten film nie był jakiś specjalny. obejrzałem go sobie z dziewczyną i naszym zdaniem był taki sobie. nie wiem, który moment był tu wzruszający? jako komedia też taki sobie.

użytkownik usunięty
oponka

Ja na jesienne wieczory polecałabym raczej serialową wersję "Dumy i uprzedzenia" z Colinem Firthem i Jennifer Ehle. Ten film to typowa komedia romantyczna klasy B, na dodatek nieudolne uwspółcześnienie książki Austen... Ja nie polecam nikomu, kto naprawde lubi i zna się na dobrych filmach i nie polecam dla fanów Austen - baaardzo się zawiodą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones