PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647176}
6,6 37 432
oceny
6,6 10 1 37432
4,1 14
ocen krytyków
Dywizjon 303. Historia prawdziwa
powrót do forum filmu Dywizjon 303. Historia prawdziwa

Tu można sobie zobaczyć porównanie, według mnie całkiem nieźle ich dobrali
https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/aktorzy-vs-prawdziwi-bohaterowie/ybmms6g

Betty_Lou

Jako aktor jest sper, ale polsko bardzo nie wygląda, a na pewno nie brzmi ;)

Ewuss_2

no, to dziś się przekonamy, jak wypadnie brytyjska wersja.

monikakacz

ja tam zaczekam na vod :) a do kina 31 sierpnia

Adamus_15

Ja też stawiam na polską produkcję :) Wytrzymam jeszcze dwa tygodnie :) Zwiastun brytyjski wcale mnie nie zachęcił. Rheon jest fajnym aktorem, ale jakoś mi nie pasuje do roli...

Adamus_15

ja chyba tak samo - na dywizjon to bym poszła, a tu chyba poczekam na film online

ocenił(a) film na 10
Betty_Lou

Planuje iść na początku września na Dywizjon 303 i jak będę miala czas i możliwość to pójdę na Bitwe o Anglię, żeby z ciekawości sobie porównać.

Betty_Lou

Byłam na filmie i nie żałuje, że obejrzałam na dużym ekranie, ale przyznaje, że zaliczam ten film do takich, które spokojnie można obejrzeć na kanapie w domu.

ocenił(a) film na 2
Adamus_15

sie wzruszylem widzac ze KAZDA 10 leci od konta ledwo co zalozonego i TYLKO 1 ocena tego szajsu wlasnie :)

uuuuuu ale klakier, smutne ile dali? 2zl za wpis?

monikakacz

To czy aktorzy są podobni, czy nie chyba jest mało istotne, ważne jak grają i jakie niosą przesłanie. Mimo, że lubię Rheona z Gry o Tron, to sorry ale obsadzić go w roli pilota Wojsk Polskich? Zresztą po zwiastunie nasza polska wersja wypada lepiej. Z ciekawości udam się na oba filmy

Ewuss_2

Przypadek? ;) Nie no żartuje :) Fajnie, że też i kilka nieopatrzonych twarzy

Adamus_15

Co jak co, ale w wojennych filmach jesteśmy najlepsi ;)

banakmicha

podchodzimy z impetem do tematów ;)

Betty_Lou

mamy wyczucie w tym temacie ;)

ocenił(a) film na 2
Adamus_15

sie wzruszylem widzac ze KAZDA 10 leci od konta ledwo co zalozonego i TYLKO 1 ocena tego szajsu wlasnie :)

uuuuuu ale klakier, smutne ile dali? 2zl za wpis?

Ewuss_2

Lubie takie zestawianie zdjęć aktorów i prawdziwych postaci :) Zastanawiam się, czy to były pierwsze wybory, czy ktoś inny był brany pod uwagę do tych ról.

Aldik3

no własnie zawsze ciekawe, czy to wybory castingowe, czy wcześniej zaplanowali :)

Ewuss_2

Jeszcze dwa tygodnie czekania... Ech, niecierpliwię się :P

ocenił(a) film na 10
fortysiek

przybijam piątkę! również niecierpliwe czekam.

ocenił(a) film na 2
j_ostrow00

sie wzruszylem widzac ze KAZDA 10 leci od konta ledwo co zalozonego i TYLKO 1 ocena tego szajsu wlasnie :)

uuuuuu ale klakier, smutne ile dali? 2zl za wpis?

fortysiek

gorzej, jak trzeba było czekać 2miesiąc - 2 tygodnie szybko zlecą :D

ocenił(a) film na 2
fortysiek

sie wzruszylem widzac ze KAZDA 10 leci od konta ledwo co zalozonego i TYLKO 1 ocena tego szajsu wlasnie :)

uuuuuu ale klakier, smutne ile dali? 2zl za wpis?

Ewuss_2

Zakościelny i Wieczorkowski to tacy młodzi i utalentowani aktorzy. Cieszę się z ich powrotu na ekran.

AgataDobosz

Wieczorkowski ma 46 lat, więc bez przesady z tą młodością.

PanKracjusz

Serio? W życiu bym nie powiedziała, jakos zapamiętałam go ze ma po 30tce i na tym się zatrzymałam :D Ale lubię go i cieszę się, że sobie pooglądam ;) Reszta też niczego sobie.

domanka_2

zupelnie nie wygląda :'D

Betty_Lou

Wygląda własnie teraz super. Z wiekiem zyskuje

anusia007

Obaj Panowie sa niczego sobie:) jak wino, z wiekiem coraz lepsi

ocenił(a) film na 10
PanKracjusz

46 lat? Świetnie się trzyma :) i rzeczywiście talentu nie można mu odmówić, idealnie pasuje do wojennych filmów

j_ostrow00

dokładnie tak: ma taki klasyczny typ urody, co w tym wypadku wcale nie oznacza, ze klasyczny znaczy sztampowy

ocenił(a) film na 2
j_ostrow00

sie wzruszylem widzac ze KAZDA 10 leci od konta ledwo co zalozonego i TYLKO 1 ocena tego szajsu wlasnie :)

uuuuuu ale klakier, smutne ile dali? 2zl za wpis?

PanKracjusz

Młody chłop ;)!

banakmicha

świetnie się trzyma ;) zadbany!

ocenił(a) film na 4
PanKracjusz

46 lat? Raaany, nigdy bym nie powiedziała... Trzyma się genialnie. W sumie im starszy tym lepszy choć faktycznie nie widać po nim tych 46 lat. Dałabym mu 10 mniej :)

ocenił(a) film na 10
pumeksx

Też bym nie powiedziała, ze ma 46 lat :) bardzo fajny aktor ale i prywatnie spoko miałam okazje spotkać na premierze kilka lat temu, bardzo ciepły i miły człowiek.

ocenił(a) film na 2
olakac

sie wzruszylem widzac ze KAZDA 10 leci od konta ledwo co zalozonego i TYLKO 1 ocena tego szajsu wlasnie :)

uuuuuu ale klakier, smutne ile dali? 2zl za wpis?

ocenił(a) film na 2
pumeksx

sie wzruszylem widzac ze KAZDA 10 leci od konta ledwo co zalozonego i TYLKO 1 ocena tego szajsu wlasnie :)

uuuuuu ale klakier, smutne ile dali? 2zl za wpis?

Ewuss_2

Adamczyk moim zdaniem świetnie dobrany!!

Marcelo922

Wizualnie tak, pytanie jak zagra

ocenił(a) film na 10
bemocias

Moim zdaniem zagra dobrze, jest świetnym aktorem

ocenił(a) film na 2
arturnadolny

sie wzruszylem widzac ze KAZDA 10 leci od konta ledwo co zalozonego i TYLKO 1 ocena tego szajsu wlasnie :)

uuuuuu ale klakier, smutne ile dali? 2zl za wpis?

Marcelo922

aż zdziwiłam sie nad jego prezencją oraz świetnym akcentem w języku angielskim

ocenił(a) film na 4
Betty_Lou

To prawda, Adamczyk świetnie dobrany. Bardzo dobry angielski, akcent i prezencja. Widać kunszt aktorski i doświadczenie robią swoje :)

ocenił(a) film na 2
pumeksx

sie wzruszylem widzac ze KAZDA 10 leci od konta ledwo co zalozonego i TYLKO 1 ocena tego szajsu wlasnie :)

uuuuuu ale klakier, smutne ile dali? 2zl za wpis?

Ewuss_2

dobór aktorów jest bardzo dobry, dzięki za zestawienie!

ocenił(a) film na 4
Betty_Lou

Dla mnie też Antek Królikowski super dobrany. Naprawdę mega podobny. Ktoś miał fajny pomysł z tym zestawieniem :)

ocenił(a) film na 2
pumeksx

sie wzruszylem widzac ze KAZDA 10 leci od konta ledwo co zalozonego i TYLKO 1 ocena tego szajsu wlasnie :)

uuuuuu ale klakier, smutne ile dali? 2zl za wpis?

ocenił(a) film na 4
Ewuss_2

Właśnie przeczytałam artykuł i obejrzałam zdjęcia. Jestem pod wrażeniem! Filmowcy sie spisali. Aktorzy dobrani na castingach po prostu genialnie. Charakteryzacja świetna, fryzury, stroje... Naprawdę szacunek dla ekipy.

ocenił(a) film na 2
pumeksx

sie wzruszylem widzac ze KAZDA 10 leci od konta ledwo co zalozonego i TYLKO 1 ocena tego szajsu wlasnie :)

uuuuuu ale klakier, smutne ile dali? 2zl za wpis?

ocenił(a) film na 10
Ewuss_2

Dobrze , ze postawili na sprawdzonych aktorow,a nie nowicjusze. Ogladalam gdzies wywiad z Zakoscielnym, podszedl mega powaznie do tematu, bardzo mnie zaintrygowal takim dojrzalym podejsciem.

ocenił(a) film na 9
cynaminek

Co by nie mówić to Zakościelny akurat bardzo do serca bierze sobie historyczne role, kiedyś gdzieś w jakimś wywiadzie czytałem, że są to dla niego ważne role i podchodzi do nich bardzo emocjonalnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones