PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647176}
6,6 37 452
oceny
6,6 10 1 37452
4,1 14
ocen krytyków
Dywizjon 303. Historia prawdziwa
powrót do forum filmu Dywizjon 303. Historia prawdziwa

Tu można sobie zobaczyć porównanie, według mnie całkiem nieźle ich dobrali
https://www.fakt.pl/kobieta/plotki/aktorzy-vs-prawdziwi-bohaterowie/ybmms6g

WojWoj_Woj

nawet w jakimś materiale promującym film jak mówi to widać, że przeżywał bardzo tę rolę. Tak mu się jakoś głos łamał...

ocenił(a) film na 2
cynaminek

sie wzruszylem widzac ze KAZDA 10 leci od konta ledwo co zalozonego i TYLKO 1 ocena tego szajsu wlasnie :)

uuuuuu ale klakier, smutne ile dali? 2zl za wpis?

Ewuss_2

Naprawdę widać podobieństwo, fajnie dobrani!

Ewuss_2

Wow, naprawdę są bardzo podobni. Widać, że ktoś porządnie przeanalizował rysy twarzy. Królikowski prawie identyczny. Już nie mogę się doczekać premiery!

sowamadraglowa00

Ewidentnie profesjonaliści się tym zajęli. Dobra robota.

ocenił(a) film na 2
macik68921

Profesjonalisci jak to zalosne klakierstwo. Az sie wzruszylem widzac ze KAZDA 10 leci od konta ledwo co zalozonego i TYLKO 1 ocena tego szajsu wlasnie :)

uuuuuu ale klakier, smutne ile dali? 2zl za wpis?

ocenił(a) film na 2
sowamadraglowa00

sie wzruszylem widzac ze KAZDA 10 leci od konta ledwo co zalozonego i TYLKO 1 ocena tego szajsu wlasnie :)

uuuuuu ale klakier, smutne ile dali? 2zl za wpis?

Ewuss_2

Rzeczywiście udało im się ich podobierać wyjątkowo. Wieczorkowski to obsadowy strzał w dziesiątkę, przynajmniej jeśli chodzi o podobieństwo, ale ufam jego zdolnością aktorskim, wiec się nie obawiam :)

ocenił(a) film na 10
ArekTomczyk

Wieczorkowski to dobry aktor, nie gra we wszytskim co popadnie, wiec licze, ze i tym razem mnie nie zawiedzie.

ocenił(a) film na 2
cynaminek

sie wzruszylem widzac ze KAZDA 10 leci od konta ledwo co zalozonego i TYLKO 1 ocena tego szajsu wlasnie :)

uuuuuu ale klakier, smutne ile dali? 2zl za wpis?

Ewuss_2

Ale w dobieraniu aktorów nie chodzi o to by był podobny, a o to czy ten aktor potrafi zagrać daną postać. Wygląd jest w tym punkcie jedną z mało istotnych spraw.

Milloy

Jak dla mnie Zakoscielny jest idealny do takich rol:) Ciekawi mnie tez rola Wieczorkowskiego, w sumie to dawno chyba nigdzie nie występował

ocenił(a) film na 2
Lencuszka

sie wzruszylem widzac ze KAZDA 10 leci od konta ledwo co zalozonego i TYLKO 1 ocena tego szajsu wlasnie :)

uuuuuu ale klakier, smutne ile dali? 2zl za wpis?

Milloy

Wiadomo, że najważniejsze są umiejętności, ale jeśli oprócz tego jest fizyczne podobieństwo to przecież na plus. Poza tym tu są wybrani profesjonalni aktorzy, a nie naturszczycy dobrani tylko z powodu wyglądu.

k_robacka

Bardzo dobrze dobrana obsada :))

k_robacka

Zawsze lepiej jak widać podobieństwo :)

ocenił(a) film na 2
k_robacka

sie wzruszylem widzac ze KAZDA 10 leci od konta ledwo co zalozonego i TYLKO 1 ocena tego szajsu wlasnie :)

uuuuuu ale klakier, smutne ile dali? 2zl za wpis?

Ewuss_2

Lepiej dobrani niż w Bitwie o Anglię :)

ocenił(a) film na 10
kamila_bor

W ogóle bez porównania!
Widziałam dzisiaj i bardzo mi się podobało. Świetni aktorzy, cudowne stroje. Chyba pójdę raz jeszcze, ale za kilka tygodni, jak już będzie mniej ludzi w kinach. Wolę oglądać w mniejszym gronie.

suselkowo

Bardzo ci się podobało i juz uznajesz ten film za arcydzieło?

ocenił(a) film na 10
HeartQW

Tak, dokładnie. Nie każdy ma zdolność świetnego opisywania swoich odczuć. A każdy ma prawo do opinii.

suselkowo

Oczywiście, że każdy ma. Ocenianie według własnej skali to też nie jest nic złego. Ale jest to w pewien sposób wprowadzanie widzów w błąd, nie napiszesz nic konkretnego o filmie. Coś tam, że aktorzy świetni i stroje dobre (?) i nic więcej. Wystawiasz 10. Nie powiesz nic konkretnego. W widoczny sposób zachecasz innych do jego obejrzenia ('chyba pójdę jeszcze raz'..) a nic nie napiszesz czemu tak uważasz (jasne, coś tam napisałeś ale to za mało)

ocenił(a) film na 10
HeartQW

Jakbyś nie zauważył - mówisz do kobiety.
Nie rozumiem w jaki niby sposób wprowadzam w błąd. Mój sposób wyrażenia opinii nie wpisuje się w Twój szablon? Strasznie mi z tego powodu wszystko jedno, naprawdę. Skoro uważasz, że wypowiadać się można tylko w określony sposób to może to opatentuj ;)

ocenił(a) film na 2
suselkowo

sie wzruszylem widzac ze KAZDA 10 leci od konta ledwo co zalozonego i TYLKO 1 ocena tego szajsu wlasnie :)

uuuuuu ale klakier, smutne ile dali? 2zl za wpis?

ocenił(a) film na 10
_Master_of_Disaster_

A co mnie to obchodzi? Naprawdę nie rozumiem kto Cię pytał o opinie :)
Czyli tutaj mogą się wypowiadać jedynie użytkownicy z większym stażem? Ah, szkoda gadać. Miłego dnia Ci życzę. I dużo czasu na szukanie spisku, skoro to Twoje hobby.

ocenił(a) film na 2
suselkowo

Bo mnie wqrwia ze ktos klamie :) tak nisko upadl ten swiat i jak widac takze dystrybutorzy i ich klakierstwo, nie pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
_Master_of_Disaster_

Bardzo kulturalnie. Ostatnio cholernie modne się to zrobiło.. 'nie pozdrawiam'.
Spoko, rozumiem, że może Cię to wkurzać. Ten świat jest dość skomplikowany.
Ale cóż.. tym razem nie trafiłeś, po co więc mnie obrażasz?

ocenił(a) film na 2
suselkowo

Mhm, tak jak mowisz, nie inaczej.

Ewuss_2

Są też pokazane zjdęcia oryginalne na końcu filmu

Ewuss_2

Aktorstwo to niezwykle mocna strona tego filmu. Widać, że aktorzy podeszli do sprawy poważnie i chcieli oddać hołd naszym bohaterom. Zumbach w porównaniu do tego z brytyjskiego filmu, wypada tysiąckrotnie lepiej. Bez porównania też. Zakościelny został zaszufladkowany przez swoja prezencję, jako aktor słaby - a to bardzo krzywdzące. Jest po prostu świetny w tej roli.

Ewuss_2

Taktaktak to jest właśnie najlepsze! Aktorzy są mega podobni, zauważyłam to jeszcze podczas oglądania filmu. Fajnie że oni w ogóle wstawili potem to porównanie w filmie :)

Ewuss_2

Dobrze dobrani, dobrze zagrali, angielskiej wersji nie widziałem, ale kiedyś sobie zerknę na vod

ocenił(a) film na 2
maromarobociek

sie wzruszylem widzac ze KAZDA 10 leci od konta ledwo co zalozonego i TYLKO 1 ocena tego szajsu wlasnie :)

uuuuuu ale klakier, smutne ile dali? 2zl za wpis?

Ewuss_2

To było spoko, ze na koniec są prawdziwe zdjęcia pokazane i trzymają się prawdziwje historii z książki.

Ewuss_2

No i aktorzy wypadli przekonująco nie tylko ze względu na aparycję, ale też świetnie zagrali. Adamczyk pokazał na co go stać, szczególnie swoim monologiem. Jestem pod wrażeniem!

ocenił(a) film na 2
igor_zalatowski

sie wzruszylem widzac ze KAZDA 10 leci od konta ledwo co zalozonego i TYLKO 1 ocena tego szajsu wlasnie :)

uuuuuu ale klakier, smutne ile dali? 2zl za wpis?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones