PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720511}
4,8 51 230
ocen
4,8 10 1 51230
2,1 10
ocen krytyków
Dzień dobry, kocham cię
powrót do forum filmu Dzień dobry, kocham cię!

Po obejrzeniu tego gniota dochodzę do wniosku, że powinnam zmienić ocenę Kac Wawy, bo wypada lepiej niż ten film!
Zmarnowany czas i pieniądze.
Ktoś kto to puścił do kin chyba tego nie oglądał bo jest tyle niedoróbek i paradoksów w tym filmie że szok. Np. Oni się zapatrzyli na siebie a nie zderzyli a do końca filmu jest mowa że się zderzyli. To taka mała głupota ale po tym widać, że nawet ktoś tego nie obejrzał przed puszczeniem do kin.
Kurdej Szatan powinna zostać w Playu bo w reklamie wypada o niebo lepiej niż w filmie. Tutaj była sztuczna i drewniana, bez jakich emocji.
Zachowań bohaterów też nie da się zrozumieć. Mówią jedno a potem robią drugie. Głupota totalna.

Puszczenie czegoś takiego do kin i branie za to kasy to zwykły brak szacunku dla widza.

ocenił(a) film na 1
edyska92

W 100% się zgadzam. To były najgorzej wydane pieniądze w moim życiu.
SPOILER!!!!!!




Ja zastanawiałam się co wanna robi w salonie, albo czy to jest jakaś oszkolna łazienka w środku domu? Poza tym Tamara. Taka niby zakochana wariatka, a potem się okazuje, że jej chodzi tylko o pieniądze. No bohater na najbogatszego nie wygląda... I rodzice tego bogacza, nawet już nie pamiętam jak się nazywał. Ta końcówka w której ojciec mówi mu, że wiedział, iż jego syn jest gejem. I mimo to nawet nie, że dopuściłby, ale wręcz zmuszał syna do ślubu? A potem się cieszy, że się mu chłopak przyznał, bo mu dziewczyna sprzed ołtarza uciekła? Gdzie tu sens ja się pytam?! To już nawet nie niedopatrzenie, to głupota.

edyska92

Masz problemy z poczuciem humoru. Zastanów się dlaczego.

szymonliwo

Może dlatego, że zapłaciłam za obejrzenie słabej jakości reklamy brzydkiego citroena napędzanego razowym kwasem chlebowym trwającej półtorej godziny.

edyska92

Widzisz, powinnaś skoncentrować się na wyluzowanym Lucku. Lucek jest moim idolem. Bądź jak Lucek a życie będzie piękniejsze.

ocenił(a) film na 9
szymonliwo

Dokładnie!!! Lucek najlepszy :)

edyska92

Nie rozumiem, po co w ogóle iść na coś takiego do kina. Nie dość, że polskie, to jeszcze schematyczna komedia romantyczna w rodzimym wydaniu. I jeszcze Musiał do tego.

ocenił(a) film na 9
Kierokat

Kto co lubi ;) Przewidywalna, ale Lucek czadowy :D Gdyby nie Lucek film bylby słaby

ocenił(a) film na 7
edyska92

Mi się podobał ,

ocenił(a) film na 9
edyska92

Moze chodzilo o "zderzenie sie wzrokiem"? Mi to nie robi czy wanna byla w kuchni czy w salonie, najwazniejsze, ze byl Lucek :D

P.S. To jak w Mercury podobnie, tez oszklona łazienka i wszystko widać ;)

TheBestOfMe

Wielokrotnie była mowa z tym, że się zderzyli lub wpadli na siebie, wjechali itp. Więc to raczej nie chodziło o wzrok. Po prostu sceny były źle skręcone - wniosek: ktoś tego nawet nie obejrzał w całości przed akceptacją.

ocenił(a) film na 9
edyska92

Oj tam. Kit z tym. Lucek the best :D

ocenił(a) film na 2
edyska92

film to DNO! Popieram pierwszy koment! K-SZ. wracaj do play i to szybko!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones