PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593899}

Dzień z życia

Life in a Day
7,8 7 751
ocen
7,8 10 1 7751
7,5 4
oceny krytyków
Dzień z życia
powrót do forum filmu Dzień z życia

pozytywny do odebrania

ocenił(a) film na 5

dobry pomysł, jednak przy dłuższym oglądaniu robi się nudny. filmiki można było zmontować w
jakąś całość, z głębszym sensem. filmiki+pomysł na połączenie+dobra muzyka=niezapomniany
filmik z przekazem tworzący jakąś całość.
po tym czułam jakiś niedosyt, filmik z pomysłem, ale nie do końca dopracowany wg mnie. dzięki
muzyce i lepszym podziale na wątki, albo przedstawiający odmienne światy lub połączony w
żartobliwy sposób, miałby jakiś charakter, a tak uważam że jest pełen różnym nieposkładanych
wątków, wiem, że pewnie było w zamierzeniu przedstawić różne wątki, odmiennych ludzi i
przedstawić, że każdy jest inny, ale według mnie można było filmiki "posklejać" w bardziej
"wciągający" sposób z jakimś przekazem, bo na prawdę jest tu świetny materiał.

ocenił(a) film na 9
ewix_6

zgadzam się, że może się wydawać nudny przez to że nie ma wątków. mnie też to troszkę uwierało. mimo to, za pierwszym razem jak go oglądałam, bardzo mi się podobał. drugi raz nie chciałoby mi się oglądać, chyba że za parę lat jak go zapomnę

ocenił(a) film na 8
matyll93

też mi czegoś zabrakło, myślałam, że scenki będą bardziej powiązane, ale film jak najbardziej ma przesłanie, pokazuje, że nawet jak myślimy, że się nic nas w danym dniu ciekawego nie spotkało to zawsze można to zmienić, każdy jest inny, trochę też odpowiada na pytanie co robią ludzie na końcu świata, kiedy my, np. śpimy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones