Children of the Corn V: Fields of Terror

1 godz. 23 min.
4,4 1 458
ocen
4,4 10 1458
429
chce zobaczyć
{"type":"film","id":95455,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Children+of+the+Corn+V%3A+Fields+of+Terror-1998-95455/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Dzieci kukurydzy V: Pola grozy
 • użytkownik usunięty

  Słabe, przewidywalne i nudne. Podobała mi się jedynie bardzo fajna scena gore mniej więcej pod koniec filmu oraz miejscami muzyka, ale cała reszta to nieporozumienie.
  Fabuła spisana na kolanie, bohaterowie przeciętni (ten sam schemat jest w co drugim slasherze), no i dzieciaki, które nie budzą żadnego lęku ani respektu, szczególnie ten ich młody przywódca bez jakiejkolwiek charyzmy. Cały film strasznie nijaki.

 • Shiloh ocenił(a) ten film na: 8

  Dla mnie to najlepszy sequel z ciekawą rolą Alexisa Arquetta z czasów, gdy jeszcze nie był transwestytą. Adam Wylie jako Ezechiel też bardzo dobry. Wiele zmian (poza niepotrzebną postacią Luke'a i tym silosem) na plus bo wierne końcówce opowiadania. Jeśli nie obejrzałeś jeszcze reszty, to nie oglądaj, bo tylko co chwilę będziesz się łapać za głowę.

 • użytkownik usunięty ocenił(a) ten film na: 8

  Shiloh Mam taki nawyk, że jak rozpocznę jakąś serię, to oglądam ją do końca. Poza tym lubię się katować takimi śmieciami :)
  Ja generalnie uważam, że wszystkie zmiany jakie tu zastosowano są na minus, na dodatek film jest wyprany całkowicie z klimatu i przypomina po prostu kolejny slasher jakich setki. Pewnie po miesiącu niewiele będę z niego pamiętał.