PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=128759}

Dzieci z miasteczka Stepford

The Stepford Children
4,8 32
oceny
4,8 10 1 32
Dzieci z miasteczka Stepford
powrót do forum filmu Dzieci z miasteczka Stepford

Super film , i wciąż choć już mam 27 lat jest to naprawdę jedyny film o Stepford (na dzień
dzisiejszy) jaki widziałem (taki zbieg okoliczności) , nie oglądałem jeszcze dotychczas jak na
razie ani żon ani mężów ze Stepford , a tą produkcję znam bardzo dobrze od wielu lat ,
pierwszy raz ją widziałem też jeszcze chyba w RTL7 , pamiętam też że film ten był w
wypożyczalniach na VHS . Z czasem oczywiście sobie nadrobię wspomniane braki , ale
jedno na pewno wiem że i tak nawet z samego już sentymentu będzie to mój ulubiony film
spod znaku Stepford.

Siwy1984

witam. masz jakiś namiar gdzie ten film można zdobyć lub choćby obejrzeć? będę wdzięczny za info. pozdrawiam

radiel81

Powiem szczerze że z tym filmem jest dziś dość ciężko , sam się od dawna oglądam na Allegro za VHS-em z polską wersją , bo kiedyś był u nas ten film wydany , nie pamiętam już dystrybutora , ale kojarzę że lektorem był chyba T.Knapik , kiedyś leciał też na RTL 7 w latach 90-tych .
Dziś jest problem nawet z wersją oryginalną , bo tak sobie po przeczytaniu twojego posta po sieci poszperałem i widzę że kompletnie znikł , dziwne bo kiedyś go pobierałem w wersji angielskiej z jakiejś strony , jakość nie była może zbyt cudowna , ale nie była też najgorsza , gdzieś ją mam na jakiejś płycie nagraną , jeśli ci bardzo zależy to mogę to poszukać i wrzucić na gryzonia , bo innej opcji na razie chyba nie ma.

Siwy1984

jasne. jeśli to dla ciebie nie problem to byłbym wdzięczny. podaj tylko nazwę gryzonia lub ewentualnie odezwij się do mnie na gg jeśli masz taką możliwość. mój nr 4310395. pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones