PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4340}

Dziennik Bridget Jones

Bridget Jones's Diary
6,9 286 452
oceny
6,9 10 1 286452
7,2 28
ocen krytyków
Dziennik Bridget Jones
powrót do forum filmu Dziennik Bridget Jones

Film o niebo lepszy

użytkownik usunięty

Właśnie skończyłam czytać książkę i muszę powiedzieć, że dużo bardziej podobał mi się film. ponieważ film różni się od książki było w nim więcej zabawnych jak i pięknych sytuacji. Najbardziej w filmie podobała mi się scena urodzin Bridget, ta niebieska zupa arcydzieło. Choć i w książce była taka sytuacja to nie miała takiego klimatu jak w filmie, ten wpatrzony w Bridget Mark po prostu cudo. W książce zabrakło mi np sceny bójki Marka z Danielem, czy też sceny na łódce.
Podczas oglądania filmu wydawało mi się jakby Mark się zmieniał, lub jak byśmy oglądali jego dwie twarze. Jedna to ten gburowaty Mark Darcy, który nigdy nie zrobił nic szalonego i spontanicznego, a druga to Mark Darcy zakochany w Bridget, na jej urodzinach wpatrzony w nią jak w obrazek. Mark, który płynąc łódką z Nataszą z zazdrością spogląda na wygłupy Daniela. Patrzac na tego Marka wydawało mi się jakby sam chciał być na miejscu Daniela, jakby to on chciał aby Bridget przy nim była taka radosna i szczęśliwa. Takich właśnie sytuacji brakowało mi w książce.
Ale to tylko moja opinia, nikt nie musi się z nią zgadzać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones