PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33543}

Dziewczyna z Alabamy

Sweet Home Alabama
6,6 38 942
oceny
6,6 10 1 38942
5,5 4
oceny krytyków
Dziewczyna z Alabamy
powrót do forum filmu Dziewczyna z Alabamy

Nudna, opowiastaka o amerykańskim podlasiu (za całym szacunkiem dla naszego), mega przesada - całujące się 10 latki, łatwość w osiąganiu sukcesów, dziewczyna zakochana w 2 facetach (do tego podobno miss stanu Alabama - hłe hłe z wysuniętą końska szczęką, która podaczas uśmiechania obnaża dziąsła... ciekawe u nas nie przeszła by eliminacji w Pionkach pod Radomiem (z całym szacunkiem dla Pionek). Film zapowiadany jako komedia romantyczna- ani razu się nie uśmiałem, wszystko zrobione tak że akcje przewidzi nawet zakochana 10 latka, bleeeeeeee, wynudziłem się, ale moja dziewczyna była zadowoona (inne kobietki jak widziałem też). Reasumując : jesteś płci żeńskiej możesz iść, jesteś facetem i chcesz zrobić frajdę swojej ukochanej kup sobie na film duzy popcorn i przemyć jakieś piwo (lepiej 2)

ocenił(a) film na 3
Selasian

niestety
Niestety czasem trzeba się poświęcić i zrobić jej frajdę - z tym piwem nie przesadzaj lepiej drugie wraz z nią po seansie, film typowy cukierek dla panienek.........

Selasian

Mógłbyś się przynajmniej nauczyć pisać i dopiero potem wyrażać opinie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones