PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847757}
4,7 40 536
ocen
4,7 10 1 40536
3,9 26
ocen krytyków
Dziewczyny z Dubaju®
powrót do forum filmu Dziewczyny z Dubaju®

Zmieńcie ten opis, bo chyba nie wiecie co znaczy slowo ambitna. Ambitna to moze być dziewczyna, ktora chce zostać lekarzem, prawnikuem, wynaleźć lek na raka, a nie taka która za kasę zrobi wszystko...

Bachatera

dokładnie...

vatel_3

E, a może ma ambicje żeby być super opłacaną prostytutką?   Może nawet będzie pracować lepiej niż ktokolwiek inny spełniając zawodowe obowiązki lepiej niż niejeden lekarz. Kto wie, może będzie inspiracją dla zadowolonego klienta do wynalezieniu leku na raka albo opłacenia badań nad nim? Jak kobieta zna swoje ograniczenia i atuty to może lepiej poznać swoje miejsce i działać w sektorach w których ma szanse na sukces :)

NieMamSwojegoZdania

włożył byś go w taką norę????ja nie

vatel_3

Kogo? W jaką norę?

NieMamSwojegoZdania

piszesz o qrwach ja też je mam na myśli XD nie gloryfikuj tej profesji jesli sam nie masz zdania XDDD

vatel_3

A, już chyba rozumiem, chodziło Ci o zdeprecjonowanie kobiety która się prostytuuje.
Ej, ale to jak Ty patrzysz na kogoś, to pierwsze co Ci przychodzi do głowy to żeby wsadzać?
Ja na przykład, w przeciwieństwie do Ciebie, jak z kimś gadam, albo o kimś myślę, to nie myślę o wsadzaniu w niego, i trochę dziwne mi się to wydaje.
Gdzie Ty gloryfikacji się doszukałeś? Nie mam swojego zdania na temat zawodów, więc nie gloryfikuję prostytutek, lekarzy ani nawet budowlańców.

Bachatera

Otoz to ale dzis laski z instagrama zrobią wszystko i sprzedadzą się za 100zł bo tylko inteligentna ciężko pracuje i nie zniży się do takiego poziomu

Weronka90

Dobrze że są osoby jeszcze na tym świecie które się szanują i nie zniża się do pewnego poziomu

Bachatera

Z@dna kobieta sie nie sprzeda i nie znizy do takiego poziomu

ocenił(a) film na 2
Weronka90

Nie? Film jest na faktach, ale abstrahując od filmu oczywistym i wiadomym jest, że bardzo wiele kobiet sprzeda się za kilka groszy.

Mike555

inteligentna kobieta czeka na tego jedynego do ślubu a nie puszcza się z byle kim

ocenił(a) film na 2
Weronka90

Pewnie, że tak. Niestety - myślę, że jesteś tego świadoma - mało jest inteligentnych, a tych co idą na łatwiznę bardzo dużo.

ocenił(a) film na 5
Weronka90

A skąd ma wiedzieć, że to "ten jedyny"? Będzie miał na czole napisane, czy pokaże jej akt własności? Nawet ślub kościelny nie jest gwarancją stabilnego i udanego związku czy dozgonnej miłości

TakaSeJa

Można być w szczęśliwym związku bez ślubu i łóżka bo liczy się wierność szacunek wzajemna miłość i czyny przede wszystkim a nie puste słowa.wiadomo czasem miłość jest ślepa ale myślę że dla każdego jest ktoś pisany na całe życie a trzeba kierować się sercem i na powoli małymi kroczkami do przodu:)

Weronka90

Ale farmazony piszesz...

Smash83

szczerą prawdę i tyle bo jestem jedna na milion a nie pusta jak panienki z durnego filmu

Weronka90

Nie czeka tylko szuka,jak będzie czekać to zostaną byle jacy:)

olo1984

Miłość przychodzi sama niespodziewanie na siłę nie ma co szukać bo trafiają się sami nieudacznicy frajerzy erotomani maminsynkowie pijący i najgorszy resort

Weronka90

Nie na siłę ale należy działać,samo nie przyjdzie,panowie wybiorą najlepsze panienki i tyle,a także najlepsze panienka puszcza oczko do fajnych panów i temat zamknięty:)

olo1984

Ja nie szukałam i znalazło się samo a trafiłam na najlepszy model i tyle każdy chce być z kimś szczęśliwy ,;))

Weronka90

Uważasz że nie było w tym Twojej zaslugi?:) Kobieta wie jak zwrocic na siebie uwagę :)

olo1984

Niby tak tylko zawsze na początku jest kolorowo i różowo jak w bajce a potem facet przestaje się starać nie kupuje kwiatów nie zabiera do kina na wycieczki jakby myślał że nie musi nic robić by zaimponować kobiecie ale znaleźć normalnego inteligentnego faceta który będzie dbał o kobietę i nosił na rękach graniczy z cudem ten gatunek dawno wyginął jak dinozaury:)(

Weronka90

Obie strony jak sie staraja to wtedy bedzie dobrze :) Ale to działa w obie strony zobacz jakie teraz kobiety są : tiktoki w głowie, wypinanie sraki i biustu do smartfonow, ciagle jakies operacje plastyczne i robienie z siebie glonojadow, niewiele tych normalnych kobiet zostało ktore sie szanuja :) PS dbanie o kobiete to nie kwestia inteligencji przyklad : Di Caprio niby taki bystry a wydyma i zmienia glupiutkie panienki, zero szacunku dla nich, Myslisz ze on sie stara o kobiete?;)

olo1984

Ja mam FB ale tylko dlatego że zaczynam pracę zdalna tylko moje imię żadnych zdjęć szkół itd.jak patrzę co się teraz dzieje to często się zastanawiam czy pasuje do tego światu te baby to mózgu nie mają jak robią tysiące operacji plastycznych powiększanie pośladków ust piersi wydłużanie nóg a goście też są tacy są tysiące tatuaży nawet na twarzy i polski Ken i Barbie to szkoda gadać.moje lalki były ładniejsze od niektórych teraźniejszych panienek.ja rozumiem jedna korekta np ktoś miał poważny wypadek stracił przegrodę ciężko mu oddychać nosem dusi się przy małym wysiłku no ale są ludzie i parapety:) trzeba mieć szacunek do samego siebie a inni tez będą mieć

olo1984

Co do diCaprio lecą panienki na kasę chcą się wybić a myśli że zostanie z nim na dłużej.jedynie z filmów Wyspa Tajemnic Titanic Wilk z Walt Street go kojarzę a aktor też nie jakiś wybitny

olo1984

Też kilka dni temu zmarła jakaś 24 letnia influencerka ale jak zobaczyłam że całe ciało kolczyków tatuaży to odrazu pomyślałam że może wirusowe zapalenie wątroby i przez to zmarła.ciekawa jestem czy taka poprawiona przez 100 tys lekarzy panienkę któryś facet chce nawet jakby mu płacili?;) ja to bym się na ich miejscu bała że się wszystko rozleci jak ją dotnie :D

olo1984

Fajnie jakby facet zabierał do teatru filharmonii kina na wycieczki spacer ale dziś wszystko drogie i zazwyczaj faceci nie potrzebują takich rzeczy:0

Weronka90

Otóż to ale w Polsce takich wiele niestety szczególnie wśród celebrytki bo z tego żyją i mają potem na drogie podróże torebki ciuchy a głośno o tym nie powie że niby pracuje taa

Bachatera

Bycie ambitnym w tych czasach to dojście do dużych pieniędzy nieważne jaką drogą, przykre to.

Bachatera

Prawnikiem:))))

Magga1234

prawniczką :)

Magga1234

Prawnik to ambitny zawód?To szmata która za kasę będzie bronić pedofila

olo1984

A skąd będzie wiadomo, że jest pedofilem przed wyrokiem sądu?

eltoro10000

Nie ufaj tak wyrokom sądow.Skąd? mogą byc dowody itd,niestety kazdy pedofil czy inny zlodziej ma prawo do prawnika,hmm nie wiesz jak to dziala?

olo1984

Wiem, wiem, ale nie odpowiedziałeś na pytanie.

eltoro10000

moze byc swiadek,testy DNA itd

olo1984

Jasne, ale kto ma ocenić wiarygodność świadka, prawidłowość wykonania testu, sposób zebrania dowodów, sprawdzenia alibi, poczytalność oskarżonego, itd.,itd? Śledczy, który często sam jest gotów spreparować i podrzucić dowody, byle tylko doprowadzić do skazania i zgarnąć premię, jak choćby w sprawie Komendy?

eltoro10000

Prawnik może wykorzystac różne nieścisłosci na korzysc klienta i tym samym faktyczny pedofil wyjdzie na wolność..

olo1984

Wolisz jak bez prawnika, albo z marnie opłaconym, skażą niewinnego człowieka na 20 lat?

eltoro10000

Mówimy o sytuacji w których wiadomo że bandyta jest winny,są świadkowie itd

eltoro10000

uważasz ze kazdy prawnik jest uczciwy? Oni chronia bandytów,oszukują zeby ich ochronic,dla nich tylko kasa sie liczy

olo1984

Ważne jest konstytucyjne prawo każdego człowieka do obrony i zasada domniemania niewinności. Może to nie jest system doskonały, bo takich nie ma (podobnie jak z demokracją), ale bez tego czymże byłoby społeczeństwo? Bandą prymitywnych jaskiniowców dokonujących samosądów?

eltoro10000

Obecnie to prymitywny jaskiniowiec prawnik wie że klient jest kryminalista i go broni bo kasa sie liczy,dlatego bandyci czuja sie bezkarni.Uczciwy biedny czlowiek nie moze wygrac w sadzie z bogatym bandyta. Ten samosad moze nie bylby taki zly,skoro widac ze ktos popelnil zbronie to ukarac gnoja i wtedy swiat bylby lepszy,usuwanie zlych ludzi to najwieksze dobro jakie moga dokonac osoby szlachetne :)

olo1984

"Skoro widać, że ktoś popełnił zbrodnię..." ;-) Ile ty masz lat? Dwanaście? Naoglądałeś się filmów o superbohaterach, jak Kick-Ass? ;-)

eltoro10000

dziecko drogie nie twierdze ze to musza wykonac naoczni swiadkowie. A latek mam dużo. Gdybym mial 12 lat to wiedzialbym tak malo o świecie co ty :)

olo1984

Mnie też nikt od jakiegoś pół wieku nie nazwał dzieckiem, ale jak widać na twoim przykładzie, wiedzy z latami nie zawsze przybywa. Można mieć wiele lat, a rozum Jasia Fasoli ;-)

eltoro10000

Pół wieku i okazuje się że wieksze pojęcie o świecie mają dzieci  ty,biedaku;)

olo1984

Ok, kończę z tobą. Łudziłem się, że rozmawiam z jakimś naiwnym gimbusiarzem, któremu można wytłumaczyć choćby elementarne sprawy, ale skoro masz swoje lata i umysł dziesięciolatka, to wbrew przysłowiu, dla ciebie na naukę jest już za późno.

eltoro10000

obys nikomu nie tlumaczyl nic bo dzieciak skonczy jak ty

eltoro10000

ptasi mozdzku poczytaj troche o sytuacjach gdzie sa naoczni swiadkowie zdarzenia...10 latek zrozumial a ten nie kuma..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones