PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1479}

Dziewczyny z drużyny

Bring It On
6,1 28 890
ocen
6,1 10 1 28890
4,7 3
oceny krytyków
Dziewczyny z drużyny
powrót do forum filmu Dziewczyny z drużyny

Jutro ten film będzie w TV o 20:30 . Nie pamiętam na którym programie ale chyba TVN ^^ Uwielbiam go :)

love_panic

na polsacie:)

ocenił(a) film na 7
Szmminka

Wlasnie go ogladnelam i musze przyznac, ze wcale nie byl taki zly, na jaki sie pisal. Myslalam, ze Kirsten Dunst bedzie tu pusta panienka, a wcale sie nia nie okazala. Oczywiscie film przewidujacy, ale jak na komedie tego typu, naprwde nie byl taki kiepski. SZkoda mi tylko Kirsten, bo po zagraniu Claudii w "Wywiadzie z wampirem" jej przyszlosc zapowaiadala sie swietnie, ale mimo wielkich szans, nie wybila sie az tak, jak inne mlode aktorki.

Mocking_Bird

Ja za Kristen jakoś szczególnie przepadam, ale obleci. W tym filmie mi się nawet podobała i w spidermanie. A co filmu taki lajtowy, ale chyba najlepszy ze wszystkich Dziewczyn z drużyny;p

Szmminka

A ja oglądałam tylko jedynkę :D dalszych części nie. Chyba że nieświadomie :D:D:D A jak już o Kirsten to najlepiej zagrała w "Wywiad z wampirem" :D przyznam że nie oglądałam wielu filmów z jej udziałem więc zbytnio nie mogę się wypowiadać. Również Eliza Dushku świetnie zagrała swoją rolę. Uważam ją za dobrą aktorkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones